×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2016
Drukāt

Jaunietis, bēgot no policijas, sapinas dzeloņdrātīs

dzelondrats_LETA

Vakar, 27. aprīlī kāds jaunietis, bēgot no Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem mēģinājis pārlēkt pāri žogam, taču sapinās dzeloņdrātīs un paša spēkiem vairs nespēja izkļūt no tām, informēja RPP.

Neilgi pirms pusnakts RPP darbinieki patrulēšanas laikā Maskavas ielā ievēroja divus jauniešus, kuri pamanot policijas darbiniekus metās bēgt uz kāda nama iekšpagalma pusi. Viens no jauniešiem skrienot nometa nelielu priekšmetu, kā vēlāk noskaidrots – akmeni. Persona panākta, veicot pārrunas, radās aizdomas, ka abi jaunieši lietojuši alkoholiskos dzērienus. Jaunietis nespēja izskaidrot ko ar nomesto priekšmetu vēlējies darīt.

Turpinot apsekot teritoriju, ievērotas vairākas stāvēšanai novietotas automašīnas, zem vienas no tām pamanīts otrs jaunietis, kurš izlīda no automašīnas apakšas. Persona bija manāmi satraukusies un vairākkārtīgi atteicās nosaukt personas datus.

Abi jaunieši aizturēti un nogādāti līdz dežūrdaļai. Izkāpjot no operatīvā transportlīdzekļa, viens no jauniešiem metās bēgt Jaunietis ieskrēja kāda nama iekšpagalmā, kur centās pārlēkt pāri dzeloņdrāšu žogam, taču dzeloņdrātīs sapinās un paša spēkiem vairs nespēja izkļūt no tām. Ar vairāku policijas darbinieku palīdzību jaunietis izcelts no dzeloņdrātīm. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta palīdzība nebija nepieciešama.

Policijas darbinieki jaunieti aizveda uz dežūrdaļu, kur noskaidrots, ka abas personas ir nepilngadīgas, savukārt bēgošais jaunietis izsludināts meklēšanā. Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuru laikā aizdomas par alkohola lietošanu apstiprinājās.

Jaunietis, kurš izsludināts meklēšanā nodots Valsts policijas (VP) darbiniekiem. Otrai personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, pēc kā nogādāts dzīvesvietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+