Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Jaunietis guvis apdegumus, neapdomīgi rīkojoties ar degšķidrumu

Foto-LETAFoto-LETA

Kāds 15 gadus vecs jaunietis no Kurzemes guvis sejas un abu plaukstu apdegumus pēc neapdomīgas rīkošanās ar degšķidrumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Viņa sacīja, ka puisim rokās bijusi pudele ar degšķidrumu un, iespējams, viņam neuzmanīgi darbojoties ar uguni, tā uzliesmojusi.

Līdzīgus apdegumus, uzliesmojot degšķidrumam, guvusi arī kāda 51 gadu veca Latgales iedzīvotāja, kas dārzā dedzinājusi zarus.

Savukārt kāda deviņus mēnešus veca meitene Kurzemē applaucējusi seju, kaklu un krūškurvi pēc tam, kas uzrāvusi sev virsū karstas tējas krūzi.

Kurzemē kāds 60 gadus vecs vīrietis, zāģējot kokus savā mežā, guvis galvas traumu no krītoša koka un nogādāts slimnīcā.

Savukārt kāds 59 gadus vecs vīrietis no Vidzemes ticis iespiests starp diviem kokiem pēc tam, kad viņu aizķēris krītošs koks. Vīrietim konstatēti abu kāju lūzumi, iegurņa un citas traumas. Arī viņš nogādāts slimnīcā

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1233 izsaukumiem, no kuriem 266 bija saistīti ar dažāda veida traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (61)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+