Latvijā
Kriminālziņas

Jaunietis ielaužas veikalā, nozog šokolādes kasti un aizmieg netālu no nozieguma vietas0

Foto: Pixabay.com

11. oktobra naktī kāds jaunietis, izsitot stiklu, ielauzies veikalā, lai nozagtu šokolādes kasti un cigaretes, un aizmidzis netālu no nozieguma vietas, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 5.39 RPP Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par personu, kura izsitusi kādam vietējam Pļavnieku pārtikas veikalam logu un ielīdusi tirdzniecības vietā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas autopatruļa.

Likumsargi, ierodoties norādītajā adresē, apsekoja veikala apkārtni. Ziņotāju sniegtā informācija apstiprinājās, tomēr tirdzniecības vietas telpās meklētais vīrietis netika pamanīts.

Policisti pamanīja, ka pie izsistā veikala loga uz zemes metējās cigarešu paciņas un šokolādes batoniņi.

Turpat notikuma vietā sastapts arī tirdzniecības vietas apsargs, kurš palika sagaidīt Valsts policijas (VP) darbiniekus. Tikmēr RPP darbinieki devās apsekot tuvāko apkārtni.

Pavisam netālu kādā parkā pamanīts aprakstam atbilstošs jauns vīrietis, kurš gulēja uz soliņa. Puisis zem galvas bija palicis šokolādes “Tupla” kasti. Blakus viņam bija nolikta tās pašas markas cigarešu paciņa, kādas bija izmētātas pie veikala. Savukārt pret soliņu bija atstutēts metāla bomis. Izjautājot par cigaretēm un šokolādes kasti, puisis nevarēja paskaidrot, kur preces ņēmis.

Saistītie raksti

Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka iespējamais garnadzis ir vien 16 gadus vecs. Noskaidroti puiša vecāku tālruņa numuri.

Policisti sazinājās ar pusaudža māti, kas informēta par notikušo.

Aizdomās turamais nogādāts notikuma vietā, kur nodots VP darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv