Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. marts, 2014
Drukāt

Jaunietis pamatīgā reibumā Daugavpilī sadur vismaz 10 auto riepas (1)

stock.xchngstock.xchng

Ilustratīvs foto

Pagājušās piektdienas vakarā Daugavpilī aizturēts kāds 18 gadus vecs jaunietis, kurš vairāk nekā 10 auto ar nazi pārdūris riepas, liecina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes informācija.

Aizturētais savu rīcību policijai paskaidrot nevarēja, jo bijis iespaidīgā reibumā.

Policijā par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess. Jaunietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Līdz šodienai policijā saņemti vēl daži iesniegumi par bojātām automašīnām, līdz ar to kopējais bojāto transportlīdzekļu skaits sasniedz 14.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kamēr nebūs pamatīgi sodi par šādiem nodarījumiem , bērniņi izklaidēsies ! Un kamēr par šādām izklaidēm paliek uz brīvām kājiņām , nedarbiņi turpināsies !!!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+