Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. marts, 2014
Drukāt

Jaunietis pamatīgā reibumā Daugavpilī sadur vismaz 10 auto riepas (1)

stock.xchngstock.xchng

Ilustratīvs foto

Pagājušās piektdienas vakarā Daugavpilī aizturēts kāds 18 gadus vecs jaunietis, kurš vairāk nekā 10 auto ar nazi pārdūris riepas, liecina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes informācija.

Aizturētais savu rīcību policijai paskaidrot nevarēja, jo bijis iespaidīgā reibumā.

Policijā par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess. Jaunietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Līdz šodienai policijā saņemti vēl daži iesniegumi par bojātām automašīnām, līdz ar to kopējais bojāto transportlīdzekļu skaits sasniedz 14.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kamēr nebūs pamatīgi sodi par šādiem nodarījumiem , bērniņi izklaidēsies ! Un kamēr par šādām izklaidēm paliek uz brīvām kājiņām , nedarbiņi turpināsies !!!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+