×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. marts, 2017
Drukāt

Jaunietis, vēlēdamies meitenei uzdāvināt puķes, nozog tās no veikala

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Jaunietis, vēlēdamies meitenei uzdāvināt puķes, nozadzis tās no veikala, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Šorīt neilgi pēc pulksten 6.00 likumsargi, patrulējot Āgenskalnā, pamanīja kādu jaunieti, kurš bēga no ziedu pārdevējas. Jaunietim rokās bija tulpju pušķis.

Policisti nolēma bēgli apturēt un noskaidrot notikušā apstākļus. Puisis aizvests atpakaļ uz ziedu veikalu, kur noskaidrots, ka jaunietis pienācis pie puķu tirdzniecības vietas, paķēris tulpju pušķi un sācis skriet prom.

Pārbaudot jaunieša datus, konstatēts, ka puisis ir vien 15 gadus vecs. Jaunietis izdarīto nenoliedza un savu rīcību skaidroja ar naudas trūkumu un vēlmi nozagtās puķes uzdāvināt meitenei. Puisis paskaidroja, ka šobrīd uzturas jauniešu krīzes centrā un ar vecākiem nekontaktējas.

Sarunas laikā puķu pārdevēja apžēlojās par nepilngadīgo jaunieti un atteicās rakstīt par notikušo iesniegumu. Tulpju pušķis atdots atpakaļ pārdevējai.

Savukārt puisim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā bez vecāku vai viņu aizstājēju uzraudzības.

Jaunietis pēc lietvedības nodrošināšanas nodots krīzes centra darbiniecei, kura paskaidroja, ka puisis no krīzes centra pirms vairākām dienām aizbēdzis un līdz šim neesot zinājusi par jaunieša gaitām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+