Latvijā
Kriminālziņas

Jaunmārupē apturētā skolēnu autobusa šoferis bijis 2,52 promiļu reibumā0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-LETA

Autobusa vadītāja, kurš šodien Jaunmārupē pārvadāja skolēnus, izelpā alkohola līmenis bijis 2,52 promiles, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

“Autobusu bija vadījis 1956. gadā dzimis vīrietis. Autobuss pieder AS “Liepājas autobusu parks”, un šim autovadītājam tika konstatēta alkohola koncentrācija izelpā 2,52 promiles. Šo notikumu pastiprina, ka šāds autovadītājs pie stūres sēdies un pārvadājis tieši bērnus, kur par drošību jādomā divtik. Šādi gadījumi nav regulāri, bet tomēr ir,” raidījumam sacīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Saistītie raksti

Piedzērušos autovadītāju, kurš tādā stāvoklī pārvadājis bērnus no skolas uz mājām, policijai izdevies aizturēt, pateicoties iedzīvotāju vērībai. Braucošais autobuss pievērsa sev uzmanību, jo vairākkārt izraisīja avārijas situācijas. Šoferis pārvadāja Jaunmārupes pamatskolas skolēnus.

Arī bērni vecākus bija informējuši, ka autobusa vadītājs izturas neadekvāti. Vecāki likumsargiem liecinājuši, ka bērni sūdzējušies, ka šoferis braucis pa citu maršrutu un nav izlaidis bērnus paredzētajās pieturvietās. Par laimi incidents beidzies bez cietušajiem.

LA.lv