×
Mobilā versija
Brīdinājums +14°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
18. aprīlis, 2018
Drukāt

Jaunnedēļ uzzināsim “Vienotības” un reģionālo partiju apvienības nosaukumu un premjera kandidātu (3)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Trešdien politisko partiju “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam” apvienības valdes sēde nolemts 23.aprīlī sasaukt kopsapulci, lai lemtu par jaunveidojamās partiju apvienības nosaukumu un Ministru prezidenta amata kandidātu, pavēstīja “Vienotības” preses sekretārs Sandis Sabajevs.

Pagājušā nedēļā “Latvijas Avīze” rakstīja, ka līdz maijam politisko partiju apvienība, kuru veido “Vienotība” un trīs reģionālās partijas (“Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”), izvirzīs savu premjerministra amata kandidātu.

Neoficiāli zināms, ka kandidatūras jau tiek apspriestas un viņu vidū galvenais pretendents šim amatam ir Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš. Sarakstā esot iekļauts arī EP deputāts Artis Pabriks. Partijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens to ne apstiprināja, ne noliedza, vien uzsvēra, ka kandidātu netrūkstot un tie tuvākajās nedēļās tikšot rūpīgi izvērtēti. “Tas, lai kandidāts celtu partijas reitingu, ir svarīgi ikvienai partijai,” norādīja partijas priekšsēdētājs. Tomēr pagaidām A.Ašeradens nevēlējās izteikties ne par vienu no kandidātiem.

K. Kariņš uz jautājumu, vai viņš piekritīs vadīt Ministru kabinetu, ja viņu izvirzīs šim darbam, atbildēja izvairīgi, uzsverot, ka “Vienotība” vairs nav galvenā, bet ir iekļāvusies apvienības sastāvā – kopā ar līdzīgi domājošiem zem viena jumta.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. un es vēl domāju vai balsot par vienotību vai nē. stabils ģēnijs par premjeru. oriģināli.

  2. Kariņš atbildēja izvairīgi, uzsverot, ka “Vienotība” vairs nav galvenā, bet ir iekļāvusies apvienības sastāvā – kopā ar līdzīgi domājošiem zem viena jumta.Tasir ar tiem kuri atbalsta Stambulas murgojumu un valsts iznīcināšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+