Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
25. novembris, 2014
Drukāt

Jauno autoru literāro darbu konkurss

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju vai prozu, līdz 30. novembrim tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un Kultūras ministrijas atbalstītajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā.

Divdesmit tā uzvarētājus uzaicinās uz 67. jauno un iesācēju autoru semināru, kas notiks no 2015. gada 26. līdz 30. janvārim. Pēc tam autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās meistardarbnīcu grupās.

Iesniedzamo darbu apjoms: dzejā – dzejas kopa ar kopējo apjomu 200 līdz 300 rindas, prozā – viens vai vairāki darbi ar kopējo apjomu 25 000 līdz 50 000 zīmes. Darbu kopas jāsaglabā vienā “Word” dokumentā un ar norādi “Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam” jānosūta uz e-pastu: konkursam@rakstu.lv. Sūtījumam jāpievieno ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).

Pievienot komentāru

Esmu pārrakstījis kā Čehovu, tā Šekspīru. Saruna ar Regnāru Vaivaru (1)Jaunnedēļ 27. februārī Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē pirmizrādi piedzīvos izrāde "Lidojošais Travolta” Regnāra Vaivara režijā - stāsts par latviešu bailēm izrauties no sev ierastās vides, kā sacīts teātra izrādes pieteikumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+