×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. novembris, 2013
Drukāt

Jauno dzīvnieku patversmi Liepājā plāno atvērt februārī

Foto-LETAFoto-LETA

Suns biedrības "Dzīvnieku pansija "Ulubele"" apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē "Līči".

Nākamā gada februārī plānots atvērt jauno dzīvnieku patversmi Liepājā, 14.novembra bulvārī, aģentūru LETA informēja Liepājas būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Jaunā patversme ir izveidota, lai Liepājas pašvaldība varētu pildīt funkciju par klaiņojošo dzīvnieku izolāciju, taču darbu turpinās arī jau esošā dzīvnieku patversme Ezermalas ielā.

Jaunā dzīvnieku patversme, kas izveidota bijušās Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) veterinārās laboratorijas telpās, šonedēļ ir pieņemta ekspluatācijā.

Renovācijas darbus pēc SIA “Balex group” projekta veica SIA “Āboltiņa būvuzņēmums AG”, kas uzvarēja izsludinātajā konkursā.

Vienstāvu ēkā 226 kvadrātmetru platībā veikta bijušās laboratorijas pārplānošana un pārbūve, izveidojot telpas personālam, dzīvnieku turēšanai un apkopei. Atsevišķā spārnā izveidots dzīvnieku izolators, kur vispirms novietos uz patversmi atvestos iemītniekus.

Ēkā ir izbūvēts vietējais apkures mezgls, nodrošināta ūdensapgāde, uzbūvēta vietējā kanalizācijas notekūdeņu savākšanas un bioloģiskās attīrīšanas iekārta. Suņu un kaķu turēšanai ārā ir uzstādīti katrai sugai piemēroti voljeri. Daļēji ir veikta teritorijas labiekārtošana un žoga izbūve.

Vēl ir jāveic patversmes telpu iekārtošana un aprīkojuma iegāde. Lai to izdarītu, būs jāizsludina iepirkumi. Tāpat vēl nepieciešams pieņemt darbiniekus un jānoslēdz līgums ar veterinārārstu par šī speciālista pakalpojumiem.

Ēkas pārbūve veikta par 161 953 latiem. Savukārt aprīkojuma iegādei, kā tiek lēsts, būs nepieciešami aptuveni 14 000 līdz 15 000 latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+