Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jauno gadu sagaidi tematiski! Astroloģiskā prognoze 31. decembrim – 6. janvārim0

Foto: Pexels

Auns

Jauno gadu sagaidīt lielā publiskā pasākumā var nebūt lustes. Piemērots variants būs Jaunā gada sagaidīšana mājās kopā ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Enerģija un vēlme aktīvi darboties nedēļas laikā arvien pieaugs.

Vērsis

Jaunā gada sagaidīšana tiks uztverta diezgan emocionāli. Galvenais – neuzlikt pārāk lielas gaidas un cerības, lai pēc tam nesanāk vilšanās, ka kaut kas nav sanācis tieši tā, kā plānots. Piektdiena veiksmīga komunikācijai, kontaktiem ar cilvēkiem.

Dvīņi

Veiksmīgi var sagaidīt Jauno gadu kopā ar kādu darba kolēģi. Lai padarītu vakaru jautrāku, var izmantot kādu tematiku ģērbšanās stilā vai ēdiena noformēšanā, piemēram, Jaunā gada sagaidīšana ķīniešu Zemes Cūkas gadam atbilstoši.

Vēzis

Lai Jaunā gada sagaidīšana būtu izdevusies, svarīgi izvēlēties cilvēkus, ar kuriem svinēt kopā. Tāpat jāievēro mērenība ēšanā un dzeršanā. Labāk sagaidīt Jauno gadu nelielas publikas ietvaros, ne mājās.

Lauva

Gaidot Jauno gadu, jāsargā arī veselība. Ja dodies ārā gaidīt salūtu, atbilstoši saģērbies. Svinību vieta var būt gan mājas, gan darba balle, gan arī kāds neliels svētku koncerts. Svinības solās būt labas, ja vien uzturēsi sevi labā noskaņojumā.

Jaunava

Ja Vecgada vakarā apmeklē kādu muzikālu pasākumu, labāk, ja tas būtu atbilstošs klasiskām vērtībām un profesionālā stilā. Šlāgeris un popsis var neiet pie sirds. Vakars būs veiksmīgs komunikācijai, tā ka droši vari ņemt līdzi paziņas un iepazīties.

Svari

Sagādā smuku tērpu un saposies Jaunā gada sagaidīšanai jau laikus. Svinībās jutīsies labāk, ja būsi sapucēts un safrizēts. Arī mazu dāvaniņu pasniegšana sagādās prieku. Vēlams vecā gada izskaņā sakārtot un sakopt māju un izmest visu nevajadzīgo.

Skorpions

Jaungada svinību laikā var izdoties nostiprināt kādas attiecības. Cieni svinību biedru gaumi un vēlmes, un viss izdosies lieliski. Piesargi maku un savu somu, uz svinībām ņem līdzi tikai tik daudz naudas, cik esi plānojis iztērēt, un ne vairāk.

Strēlnieks

Ar svētku svinēšanu mājās nebūsi īsti apmierināts, bet, ja dosies kaut kur citur, tāpat uztrauksies, kas notiek mājās. Tāpēc svinību vietu vari izvēlēties netālu no dzīvesvietas vai arī apvienot divus pasākumus – nedaudz mājās un nedaudz kaut kur aiziet.

Mežāzis

Nevajag pārāk nopietni attiekties pret Jaunā gada sagaidīšanas scenāriju. Pārāk liels saspringums tikai sabojās svētkus. Centies būt elastīgs un atvērts dažādām iespējām. Vari ļaut arī draugiem tevi pārsteigt. Svarīgi, lai pašam būtu labs noskaņojums.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Izvēlies tādu Jaunā gada sagaidīšanas scenāriju, kas neprasa lielus finanšu ieguldījumus. Jauno gadu sagaidi atbilstoši savai vērtību sistēmai vai parašām un ticējumiem, kas tev liekas pieņemami un uzrunā.

Zivis

Vari Jauno gadu sagaidīt kādā organizētā sabiedriskā vai kultūras pasākumā. Tad būs iespēja sevi parādīt un citus apskatīt. Vari doties līdzi kādiem draugiem, labs scenārijs būs arī Jaunā gada sagaidīšana ārpus Latvijas.

LA.lv