×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. jūlijs, 2013
Drukāt

Jauno mediju mākslas simpozijs

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

No 1. līdz 11.augustam “Rixc” mediju telpā notiks jauno mediju mākslas simpozijs “JMM Showcase”.

Rīgā vienpadsmit dienu laikā gan izstādēs, gan atvērtajos semināros, gan vakara skatēs tiks atrādīti jauno mediju mākslinieku darbi no pēdējo divu gadu veikuma.
Simpozijs tiks atklāts 1.augustā pulksten 19 ar izstādi, kurā vienkopus būs aplūkojams vairāk nekā 20 Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas programmas studentu veikums. Izstādē būs skatāmas instalācijas, video darbi, audio darbi, fotogrāfijas.
Paralēli izstādei simpozija laikā jaunie mākslinieki piedāvās plašu publikai atvērtu programmu.
5.augustā no pulksten 11 notiks Industriju diena, kad dienas pirmajā pusē risināsies atvērto ideju telpa ar jauno mākslinieku projektu prezentācijām un diskusijām, savukārt vakara sesijā izstādē iesaistītie studenti prezentēs savu darbu portfolio.
No 6.augusta līdz 8.augustam, sākot no pulksten 11, “Rixc” mediju telpā jauno mediju mākslas studentu vadībā notiks video un audio radošās darbnīcas, kurās īpaši piedalīties aicināti vidusskolēni, bet 7.augustā pulksten 19 notiks Liepājas mākslinieku īsfilmu skate, kurā tiks demonstrēts ap 20 labāko video mākslas un animācijas darbu, kā arī būs iespēja satikt pašus video radītājus.
8.augustā pulksten 19 visi būs aicināti uz elektroakustiskās mūzikas koncertu, kurā apmeklētājiem būs iespēja noklausīties ne tikai Liepājas skaņu mākslinieku audio darbus, bet arī izbaudīt vairākas performances – audiovizuālo trio “Trihars”, Liepājas beatmaster “Niklāvz”, kā arī citu dīdžeju un vīdžeju uzstāšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+