Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. maijs, 2014
Drukāt

Jauno pedagogu darba samaksas modeli sola atklāt pirmdien

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Izglītības darbinieku protesta akcija pie Saeimas. Lai pievērstu lēmējvaras un sabiedrības uzmanību pedagogu un zinātnes darbinieku prasībām par nozarei nepieciešamo papildu finansējumu, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība rīko izglītības un zinātnes darbinieku piketu pie Saeimas ēkas.

Jauno pedagogu darba samaksas modeli Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) darba grupai prezentēs pirmdien, 26.maijā, aģentūrai LETA teica IZM parlamentārais sekretārs, IZM izveidotās darba grupas vadītājs Andis Geižāns.

Geižāns norādīja, ka pirmdien darba grupā apspriedīs izstrādātos samaksas modeļus – vēl esot jāpiestrādā pie detaļām, lai darba grupa izveidotos modeļus var pieņemt vai noraidīt.

Geižāns skaidroja, ka modelis veidots, vērā ņemot darba grupas locekļu piedāvājumus, tomēr viņš arī norādīja, ka “darba grupas locekļi vairāk norādīja uz esošajiem trūkumiem, nevis piedāvāja konceptuālus risinājumus to uzlabojumiem”.

Tāpat Geižāns norādīja, ka gadījumā, ja darba grupa neapstiprinās nevienu modeli par labu esam, tie tiks laboti.

Plānots, ka jauno darba samaksas modeli Ministru kabinetā varētu iesniegt jūnijā.

Kā ziņots, pedagogi ir neapmierināti ar savu darba samaksu, tāpēc šonedēļ rīkoja plašu protesta akciju. Pēc tās pedagogi gaida IZM piedāvājumu situācijas uzlabošanai, pretējā gadījumā solot jaunus protestus.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+