×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2012
Drukāt

Jauno šlāgermūzikas zvaigžņu parāde Preiļos

galaktika_63

14. jūlijā Preiļu pilsētas estrādē pilsētniekus un pilsētas viesus priecēs skanīga šlāgermūzikas parāde, kurā piedalīsies populāras Latgales grupas un mākslinieki: Latvijas šlāgeraptaujas šā gada laureāti grupa “Galaktika”, apvienības “Ginc un es”, “Patrioti.lg”, kā arī Santa Kasparsone un īpašie viesi – Uškānu ģimenes ansamblis un deju studija “Malika”.

 

Šlāgermūzikas parāde Latgalē norisinās jau trešo reizi pēc kārtas. Arī šogad pasākums norisinās Preiļos pilsētas svētku ietvaros. Šoreiz – Daugavpils teātra aktiera Māra Korsieša vadībā.

“Jau kopš pagājušā gada turpinām tradīciju vienkopus pulcināt gan šlāgermūzikas lauciņa pieredzējušākos muzikantus, gan jaunās grupas un debitantus,” stāsta šlāgermūzikas parādes rīkotājs, grupas “Patrioti.lg” muzikants Juris Ostrovskis. “Pirmkārt, tā ir lieliska iespēja debitantiem pierādīt sevi plašākai publikai, otrkārt mūsu šlāgerparāde ir lieliska iespēja apvienot Latgales šlāgermuzikantus.”

Šoreiz gan iznācis tā, ka vēl nesenie “debitanti” īsā laikā pārtapuši “ļoti populārajos”, pasmaida pasākuma rīkotājs. Latgales šlāgerparāde būs pirmais koncerts, ko pēc uzvaras šā gada Latvijas šlāgeraptaujā sniegs Rēzeknes jaunā grupa “Galaktika” – Vi
tolds Gorņevs un Normunds Zušs. “Nekas pēc aptaujas nav mainījies – kādi bijām, tādi paliksim,” joko grupas runas vīrs Vitolds. “Galaktikas” repertuārā Preiļos skanēšot gan jau pazīstamās dziesmas, gan jauna kompozīcija, kas pieteikta nākamajiem šlāgeraptaujas posmiem, kā arī kāda pilnīgi nedzirdēta dziesma un, protams, šlāgeraptaujas gada sirdsdziesma “Mans dzimtais novads”.

 

“Uz slavas lauriem šobrīd nesēžam, nopietni gatavojamies jaunā albuma izdošanai, kas notiks pavisam drīz,” sola Vitolds.

 

Latgales muzikantu saietā “Galaktikai” pievienosies vēl vieni panākumu lauriem vainagoti “debitanti” no Rēzeknes – grupa “Ginc un es”, kuri šlāgeraptaujas noslēgumā varēja lepoties ar trešo vietu par dziesmu “Esi latgalīts”.

Savukārt pasākuma viesi – dziedošā Uškānu ģimene – ienesīs tautas mūzikas noskaņas.

Koncertā neiztikt arī bez pasākuma saimniekiem – grupas “Patrioti.lg” uzstāšanās.

J. Ostrovskis izsaka pateicību Preiļu novada pašvaldībai un cer, ka pieprasītu muzikantu koncentrācija atgūs apmeklētāju interesi par šlāgermūziku, kas, kā novērojis muzikants, pēdējos gados esot mazliet pabalējusi.

“Ceru, ka šī parāde kļūs par ilglaicīgu tradīciju – nākamgad esam iecerējuši patiesi vērienīgu pasākumu, kas varētu pāraugt 
vienas pilsētas robežas,” atklāj šlāgerparādes organizators.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+