×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. marts, 2012
Drukāt

“Jauno zemnieku klubs” aicina jauniešus strādāt laukos

lauku_maja_cels

Lai Latvijas jaunieši varētu lietderīgi izmantot vasaras mēnešus, organizācija “Jauno zemnieku klubs” organizē prakses programmu lauku saimniecībās, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja organizācijas pārstāvji.

Prakses programma “Strādā laukos” paredzēta jauniešiem vecumā no 16 gadiem.

Kā sacīja organizācijas izpilddirektore Daiga Ziediņa, jauniešiem tiek dota iespēja strādāt no viena līdz trim mēnešiem kādā no apmēram 50 zemnieku saimniecībām.

“Pieteikties programmai var, sākot ar šodienu un līdz 30.aprīlim. Ja kāds dalībnieks pieteiksies vēlāk, radīsim iespēju strādāt augustā. Katrs varēs izvēlēties vēlamo praktizēšanas laiku un vietu. Ja saimniecība ir tālāk no jaunieša mājām, ir iespēja tur dzīvot visu prakses laiku. Ja prakses dalībnieks izvēlas strādāt saimniecībā ilgāk nekā vienu mēnesi, pastāv arī iespēja saņemt saimnieka maksāto algu, kas varētu būt no minimālās algas līdz pat 500 latiem sezonas karstumā,” sacīja Ziediņa.

Viņa arī norādīja, ka programmas noslēgumā jauniešiem būs iespēja piedalīties prakses atskaišu konkursā. Trīs labākie praktikanti katrs saņems 100 latu vienreizējo stipendiju.

“Latvijas Jauno zemnieku klubs” apvieno 60 biedrus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+