×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Jaunolainē kādā privātmājā brutāli nogalina brāli un māsu; slepkavas motīvi nav skaidri (1)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Ilustratīvs attēls

Aizdomās par 10.augusta rītā Jaunolainē izdarīto divu pensionāru slepkavību un pēcāk viņu privātmājas aizdedzināšanu, tās pašas dienas vakarā Valsts policija (VP) aizturēja 1979. gadā dzimušu vīrieti. Pratināšanas laikā iecirknī vīrietis atzina savu vainu un 12. augustā viņš tika apcietināts, portāls LA.lv uzzināja policijā.

10. augustā ap pulksten 03.15 no rīta likumsargi saņēma informāciju par ugunsgrēku Jaunolainē, kur degusi kāda privātmāja. Ugunsgrēka lokalizācijas brīdī ugunsdzēsēji konstatēja, ka mājā atrodas divu cilvēku līķi.

Abiem līķiem tika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, tādēļ notikuma vietā ieradās arī VP darbinieki. Cietušajiem konstatētas durtas, grieztas un sistas brūces, kas arī bijis viņu nāves iemesls. Pēc cietušo nonāvēšanas tika aizdedzināta māja, lai, visticamāk, slēptu nozieguma pēdas.

Pēc apkārtējo kaimiņu aptaujāšanas, likumsargi noskaidroja, ka abi cietušie bijuši brālis un māsa. Sieviete dzimusi 1934. gadā, bet vīrietis dzimis 1935. gadā. Cietušie raksturoti kā ļoti patīkami cilvēki, kuri dzīvojuši kārtīgi un nekad konfliktos neesot iesaistījušies. Piemājas teritorija vienmēr bijusi ļoti sakopta.

Risinot turpmākos jautājumus, kas saistīti ar pirmstiesas izmeklēšanu un veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, policisti saprata, ka noziedznieks, visdrīzāk, slēpjas kaut kur netālu. Operatīvas meklēšanas rezultātā, aizdomās par iepriekš minēto slepkavību, tās pašas dienas pievakarē aizdomās turētais tika atrasts un aizturēts.

Aizturētais pamazām sāka stāstīt notikušo, līdz pilnībā atzina savu vainu. Vīrietis atzinās, ka noslepkavojis abus pensionārus un pēc tam aizdedzinājis viņu māju.

Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un par miesas bojājumu nodarīšanu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par divu personu slepkavību.

Maksimālais sods par šādu noziegumu ir mūža ieslodzījums.

VP norāda, ka aizturētais nav Jaunolaines iedzīvotājs, un viņa motīvi veikt dubultslepkavību vēl tiek skaidroti. Pašreizējā informācija liecina ka slepkava nav bijis pazīstams ar abiem pensionāriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 90.gados piespriestie garie termiņi beidzas.
    Tagad desmitiem tie varoņi nāk brīvībā.
    Est un ko stiprāku ta šiem gribas…

Draugiem Facebook Twitter Google+