×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
2. maijs, 2014
Drukāt

Jaunpils novadā vāc ziedojumus ugunsdzēsēju auto iegādei

ugunsdzeseji

Jaunpils Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība sākusi līdzekļu vākšanu jaunākas ugunsdzēsēju automašīnas iegādei, cerot savākt 20 000 eiro, informēja Jaunpils Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības vadītājs Māris Lagzdiņš.

Viņš skaidroja, ka summa ir iespaidīga, bet jaunāka automašīna esot nepieciešama, lai spētu ātrāk nokļūt avārijas vietā un glābt īpašumus no ugunsnelaimes. Turklāt jaunākās automašīnas ir ietilpīgākas un to ekspluatācija ir lētāka. Pašreizējās automašīnas esot padomju laika, vairāk nekā 30 gadu vecas.

Ugunsdzēsēju biedrība iecerējusi iegādāties lietotu ugunsdzēsēju automašīnu ārzemēs, un tās aprīkojumā lauku novadam galvenais esot pēc iespējas lielāka ūdens cisterna. Lagzdiņam šī lieta “šķiet paceļama”, ja gadā biedrības atbalstam no dzīvokļa varētu saziedot ap 10 eiro, no viensētas pa 50 eiro, bet pa 200 eiro no zemnieku saimniecības vai uzņēmuma.

Patlaban jau esot atsaukušies gan uzņēmēji un zemnieki, gan iedzīvotāji, bet cilvēkiem laukos šis pavasaris neesot viegls, tādēļ kopējā aktivitāte ir zema, taču ieceri varbūt izdosies īstenot ilgākā laikā, skaidroja Lagzdiņš.

Ziedot iespējams Jaunpils Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības bankas kontā – LV56UNLA0050021847444.

Kā iepriekš ziņojis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Jaunpils Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība regulāri piedalās daudzu ugunsgrēku dzēšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+