×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. augusts, 2016
Drukāt

Jaunpils pilī sāksies vokālā laboratorija

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Sabiedrībā pazīstamais muzikālā teātra aktieris, režisors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš kopā ar savu radošo komandu jau trešo gadu pēc kārtas no 5. līdz 14. augustam Jaunpils pilī rīko vokālās mākslas laboratoriju “Izdziedi vasaru!”, LA.lv uzzināja Vokālajā akadēmijā.

Laboratorija tika izveidota, lai palīdzētu pilnveidot jauno dziedātāju un dziedāšanas skolotāju radošumu, iniciatīvu, uzņēmību un skatuviskā tēla veidošanas prasmes. Šogad laboratorijā līdzdarbosies dziedāt griboši pusaudži un jaunieši no Alūksnes, Daugavpils, Cēsīm, Džūkstes, Gulbenes, Ikšķiles, Jaunolaines, Jēkabpils, Jūrmalas, Madonas, Mārupes, Mazsalacas, Ogres, Rīgas, Saldus, Talsiem, Valmieras un citām Latvijas pilsētām.

Pirmo reizi viņiem piepulcēsies arī Latvijas dziedāšanas skolotāji, lai Vasaras prakses “Dziedi ar audzēkni!” ietvaros pilnveidotu izpratni par dziedātāju skatuviskā tēla veidošanas iespējām.

Radošās brigādes sastāvā Kramiņš šogad iekļāvis režisoru Valdi Lūriņu, aktrisi Sandru Volšteini, stilisti Sindu Krieviņu horeogrāfi Paulu Gorobecu, dejotāju Gintu Dancīti, diriģentus Margaritu Dudčaku un Renāru Lāci, vokālos pedagogus Igetu Gaiķi un Aivaru Krancmani, pianistus Gerdu Jerjomenko un Jāni Karpoviču.

Vokālā mākslas laboratorija un prakse tiks atklāta Jaunpils pils zālē 5. augustā plkst.18 ar dalībnieku koncertu. Savukārt vokālās laboratorijas izskaņā tās dalībnieki un pedagogi iekļausies Jaunpils pašvaldības rīkoto Viduslaiku svētku “Jaunpils pilij – 715” programmā. 13. augustā plkst. 16 Jaunpils pils pagalmā izskanēs horeogrāfes Paulas Gorobecas un kormeistares Margaritas Dudčakas veidotais viduslaiku dziesmu un deju koncertuzvedums “Altissima Luce” (Visaugstā gaisma), bet plkst. 20 Jaunpils pils parkā notiks Vācijā dzīvojošās latviešu popmūzikas dziedātājas un komponistes Lolitas Vambutes 80 gadu jubilejai veltītais koncertuzvedums “Vēlreiz pasaka sākas” ar Jenny May, Jāņa Lemeža un Ventspils Bigbenda piedalīšanos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+