Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Jauns dīzeļdzinējs

Kopš savas parādīšanās 2007. gadā “Nissan Qashqai” pārsniedzis visas pārdošanas prognozes un ir uzskatāms par vienu no veiksmīgākajiem šā ražotāja modeļiem.

 

“Qashqai” pieejams divos izpildījumos – ar priekšējo vai visu riteņu piedziņu. Turklāt vienkāršākā priekšpiedziņas versija privātpersonu vidū ir pat pieprasītāka. To var skaidrot ar racionāliem apsvērumiem, jo, salīdzinot līdzvērtīgu komplektāciju automobiļus, priekšpiedziņa ir izdevīgāka zemākas pirkuma cenas un mazāka degvielas patēriņa dēļ.

Pati svaigākā “Nissan Qashqai” modifikācija, kas nesen parādījusies vietējo dīleru salonos, ir aprīkota ar jaunu 1,6 litru 130 zirgspēku turbodīzeli. Priekšpiedziņas versijā šāda automobiļa sākuma cena ir 15 400 latu, savukārt pilnpiedziņas modifikācijām ar šo dzinēju cena sākas ar 17 150 latiem. Tātad vilkmes pievadīšana aizmugures riteņiem šajā gadījumā izmaksā 1750 latus. Ražotāja norādītais vidējais degvielas patēriņš priekšpiedziņas gadījumā ir tikai 4,9 litri uz 100 kilometriem, bet pilnpiedziņai šis rādītājs ir 5,5 l/100 km. Jāatzīst, ļoti taupīgs motors. Turklāt dinamika jaunajam dīzelītim arī ir visnotaļ pieņemama, var pat apgalvot – mūsu ap-stākļos pilnīgi pietiekama. Jāpiebilst, ka 1,6 dCi motors pieejams vienīgi komplektā ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Vēl iespējams iegādāties šo dzinēju kopā ar “Start/Stop” sistēmu, kas ļauj ietaupīt vēl kādu lāsi degvielas.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+