Latvijā

Jauns Drogas interneta veikals – izdevīgākas cenas un daudz vairāk iespēju0


Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Iepirkšanās internetā nu jau ir kļuvusi par ierastu lietu miljoniem cilvēku visā pasaulē. Arī Latvijā cilvēki arvien biežāk izvēlas iegādāties preces tieši interneta veikalos, izbaudot šāda iepirkšanās veida priekšrocības. Un īpašu gandarījumu šajā procesā sagādā iepirkšanās pie zināma, gadiem pārbaudītā un iemīļota tirgotāja, kam vairs nav jānopelna uzticības kredīts.

Latvijas lielākais skaistumkopšanas un mājsaimniecības preču veikals Drogas ir paplašinājis savu pakalpojumu klāstu un piedāvā izmantot e-veikala sniegtās iespējas, tādējādi ļaujot saviem pircējiem iepirkties, neizejot no mājas. Interneta veikala virtuālie plaukti ir piepildīti ar precēm mājai, skaistumam un labsajūtai, bet elektroniskais katalogs tikpat labi kā veikala konsultants palīdzēs Tev neapmaldīties lielajā preču piedāvājumā.

Vairāk nekā ierasta iepirkšanās

Interneta veikals neapšaubāmi ir ērtākais iepirkšanās veids, kas ļauj nesteidzīgi un pārdomāti izvēlēties nepieciešamās preces. Papildu jau ierastajām priekšrocībām, Drogas e-veikalā Tu atradīsi arī citus patīkamus bonusus:

 • Plašs preču sortiments, ko neierobežo tirdzniecības zāles platība;
 • Ja izveidosi Drogas mājaslapā profilu, varēsi uzzināt sava pasūtījuma statusu, izsekot pirkumu vēsturei, pārbaudīt klienta kartes bonusa punktus, kā arī izmantot saglabātos datus ātrākai pasūtījumu veikšanai;
 • Reģistrētiem lietotājiem Drogas piedāvā īpašas priekšrocības: atlaides, dāvanas, bonusa punktus un citus individuālus piedāvājumus;
 • Visas preces var pasūtīt jebkurā laikā, ieskaitot nakts stundas. Tas ir sevišķi ērti sociāli aktīviem cilvēkiem, kuru darba diena ir saplānota pa minūtēm;
 • Paplašinātā meklētāja funkcija ļauj sašķirot produktus pēc cenas, ražotāja, tilpuma un citiem parametriem;
 • Ērti norēķini ar internetbankas vai maksājuma kartes starpniecību;
 • Ātra kurjerpiegāde līdz pašām durvīm uz jebkuru adresi visā Latvijā.

Sortimenta dažādība un īpašas preces

Divos gadu desmitos Drogas ir kļuvis par lielāko saimniecības un skaistumkopšanas preču veikalu Latvijā, un arī tā tiešsaistes versija nav izņēmums. Drogas interneta veikalā Tu vari atrast itin visu, kas saistās ar ķermeņa kopšanu, mājsaimniecību, dekoratīvo kosmētiku un daudzām citām nepieciešamajām lietām, bez kurām Tava ikdiena nebūtu tik ērta un patīkama.

Turklāt daudzas plaši pazīstamo preču kategorijas un zīmoli, pie kuriem esi pieradis, ir sastopami tikai Drogas veikalos un nekur citur Latvijā. Tie ir:

 • Isana ķermeņa un matu kopšanas produkti;
 • Rival de Loop kosmētiskie līdzekļi un dekoratīvā kosmētika;
 • Sun Ozon sauļošanās līdzekļi;
 • Mossa un Alterra Naturkosmetik dabīgās kosmētikas līdzekļi;
 • Domol mājsaimniecības preces un tīrīšanas līdzekļi;
 • Kruidvat un Superdrug matu un ķermeņa kopšanas līdzekļi, kā arī citi ne mazāk zināmi un iemīļoti produkti. Tagad visus šos un daudzus citus produktus var
  iegādāties arī Drogas internetveikalā.

Drogas virtuālajā skatlogā – akcijas un atlaides

Drogas interneta veikals ir veidots pēc tāda paša principa, kā ierastie veikali. Tikko ieejot web lapā, Tev ir iespēja iepazīties ar visām aktuālajām akcijām un atlaidēm, līdzīgi kā veikala skatlogā. Bet, ja vēlies vienmēr būt lietas kursā par akcijām un nenokavēt izdevīgus piedāvājumus, vari abonēt jaunumus e-pastā.

Visi pirkumi – līdz mājas durvīm

Visas Tevis izvēlētās preces tiks piegādātas norādītajā adresē ar kurjerpasta starpniecību. Ja vēlies saņemt preces savā darba vietā, norādi vēlamo piegādes intervālu darba laika ietvaros. Ja piemērotāka šķiet piegāde uz mājām, vari izvēlēties rīta vai vakara stundas. Turklāt tieši tāpat vari noformēt savu sūtījumu kā dāvanu kādam radiniekam vai draugam, un kurjers to piegādās jebkurā adresē Latvijas teritorijā.

Lai iepirkšanās internetā Tev sagādātu tikai patīkamu pieredzi, izvēlies uzticamu un pieredzes bagātu veikalu tīklu Drogas! Ienāc Drogas interneta veikalā un izvēlies servisu, kvalitāti un visplašāko skaistumkopšanas un saimniecības preču klāstu vienuviet!

LA.lv