Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Jauns superplāns “Premium” klases e-grāmatu lasītājs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Amazon” oficiāli izziņojis “Kindle Oasis” e-grāmatu lasītāju. “Kindle Oasis” vienā pusē ir tikai 3,4 mm biezs, bet aizmugures daļa ir nedaudz biezāka, atgādinot pārlocīta žurnāla ērto tvērienu.

Ierīcē atgriezušās arī fiziskas “lapu pāršķiršanas” pogas, kuras kādu laiku aizstāja ar skārienekrānu. 6 collu ekrāna “Kindle Oasis” ieguvis 10 LED ekrāna izgaismojumu ar 300 ppi ekrāna punktu blīvumu. Cena gan nav jaunās ierīces trumpis. Par 290 eiro iegūsiet “Wi-Fi” versiju, bet no 350 eiro nāksies šķirties par 3G modeli.

Video:

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+