Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. augusts, 2014
Drukāt

Jauns fotoradaru riņķadancis


Foto - LETAFoto - LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) līdz 18. septembrim pagarinājusi piedāvājumu iesniegšanas termiņu konkursā par 20 stacionāro fotoradaru piegādi.

Iepriekš piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 19. augusts, taču tas tika pagarināts līdz 26. augustam. Tagad CSDD nolēmusi veikt grozījumus konkursa nolikumā un piedāvājumu iesniegšanas termiņu pagarinājusi līdz 18. septembrim. Grozījumos ir precizēti tehniskās specifikācijas dati, kuriem jāpiemīt iepirkumam, tāpēc pagarināts iesniegšanas termiņš, skaidro CSDD.

“Stacionārie fotoradari tiek iegādāti ar izmantošanas perspektīvu līdz pat desmit gadiem, un galvenais mērķis ir uzlabot drošību uz Latvijas ceļiem. Tādēļ būtiski, lai mērierīces un tajās lietotās tehnoloģijas ir inovatīvas un mūsdienīgas, nodrošinot iekārtu atbilstošu un efektīvu izmantošanu, samazina darbības traucējumu riskus un attaisno sevi ne tikai īstermiņā, bet arī ilgtermiņā,” uzsver CSDD.

Neraugoties uz to, ka fotoradaru iepirkuma konkurss vēl nav noslēdzies, CSDD cer, ka pirmās mērierīces izdosies ieviest vēl šogad, Ceļu satiksmes drošības padomē augustā atzina CSDD valdes loceklis Jānis Golubevs. Viņš pastāstīja, ka, līdzīgi kā citos konkursos, CSDD arī par šo iepirkumu ir saņēmusi sūdzības, taču direkcija joprojām cer, ka ar labvēlīgiem nosacījumiem radari tiks ieviesti jau šogad. Arī pēc vēl viena pieteikšanās termiņa pagarināšanas CSDD joprojām cer, ka izdosies sākt radaru ieviešanu šogad.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+