×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2012
Drukāt

Jauns kravas vilcējs

Kravas automobiļu ražotājs “Iveco” Latvijas klientiem prezentējis sava leģendārā vilcēja “Stralis” jaunāko versiju “Hi-Way”. Šis automobilis nesen notikušajā Hannoveres izstādē ieguvis titulu “International Truck of the Year 2013”.


Jaunais “Stralis” aprīkots ar “Cursor FPT Industrial” sešcilindru rindas dzinēju ar trīs darba tilpuma variantiem (8, 10 un 13 litri Euro V gammā; 9, 11 un 13 litri Euro VI gammā) un astoņiem dīzeļdzinēja jaudas variantiem (no 310 līdz 560 ZS), plus trīs CNG dabasgāzes dzinējiem (no 270 līdz 330 ZS). Pateicoties īpašai SCR izplūdes gāzu katalītiskās reducēšanas sistēmai, “Stralis” kļuvis par vienīgo šīs klases automobili, kas atbilst Euro VI emisijas prasībām, neizmantojot EGR jeb atgāzu rekuperāciju. Tas nozīmē, ka jaunais dzinējs, neraugoties uz stingrajām ekoloģiskajām prasībām, joprojām nav tik jutīgs pret degvielas kvalitāti.

Neiztrūkst arī modernās elektroniskās sistēmas, piemēram, EBS ar “Brake Assistant” funkciju bremžu efektivitātes palielināšanai, joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma, ESP, adaptīvā kruīza kontrole, vadītāja uzmanības uzturēšanas funkcija un avārijas bremzēšanas sistēma.

“Stralis” modeļa gammā tiek piedāvātas vairākas kabīnes: premiumklases “Hi-Way” kabīne (platums 2500 mm), veidota maksimāla komforta nodrošināšanai tālsatiksmes pārvadājumos gan vienam vadītājam, gan divu vadītāju ekipāžai. Šī kabīne ir pieejama divās versijās – guļamkabīne ar augsto vai zemo jumtu. Kā alternatīvi varianti tiek piedāvātas vidējā lieluma guļamkabīne “Hi-Road” (platums 2300 mm) ar vidējā augstuma vai zemo jumtu un dienas kabīne “Hi-Street” ar zemo jumtu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+