×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Jauns maršruts nūjotājiem Krimuldā. 14. septembrī iespēja nūjot fizioterapeita vadībā

nujo_158900723

14. septembrī Veselības dienā rehabilitācijas centrs “Krimulda” aicina pavadīt laiku veselīgi un izglītojoši, piedaloties kultūrvēsturiskajā nūjošanā pa Gaujas senielejas takām. Zinošu fizioterapeitu un gidu vadībā pāris stundu laikā būs iespēja ne tikai izlocīt kājas un rokas, bet arī uzzināt ko vairāk par Krimuldas muižas apkārtnes kultūrvēsturiskajām vietām – Suvorova kalnu, Princešu aleju, Krimuldas viduslaiku pili u.c. Maršruts piemērots gan pieredzējušiem nūjotājiem, gan iesācējiem – dažviet tas vedīs kalnup un lejup.

Iesildīties sāksim plkst. 13:00. Lūgums savu dalību pieteikt līdz 11.09. pa tālruni 29111619 vai e-pastā. Pieejams arī nūjošanas inventārs. Sīkāka informācija arī mājas lapā.

Savukārt plkst. 15:00 vēsturnieks Mārtiņš Verpers sanatorijas vēsturiskajā hallē ar priekšlasījumu atklās izstādi „Sarkanā Krusta vēsture līdz II pasaules karam”. Tam sekos atraktīva ekskursija pa sanatorijas muzeju, stāstam vijoties līdz pat mūsdienām.

Paralēli kultūras programmai, veselības dienas ietvaros ir iespēja izmantot dažādus rehabilitācijas centra medicīnas pakalpojumus. Lasīt vairāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+