Horoskopi un mistika
Ezoterika

Jauns Mēness 24.jūnijā. Diena, kad Visums izpildīs visas tavas vēlēšanās0

Foto – Shutterstock

Jauns Mēness 2017. gadā

Visiem zināms, ka Mēness ar savām fāzēm rada būtisku ietekmi uz Zemi un viss, kas uz tās atrodas. Tieši tāpēc pastāv naudas rituāli, kas tiek veikti tieši Jaunā Mēnesī, kad šis debesu spīdeklis uzņem spēku un izplata savu maģisko enerģiju.

Mūsu senči jau senatnē ievēroja, ka Mēness spēcīgi ietekmē mūsu dzīvi, un gadsimtiem ilgi veidoja tautas ticējumus atkarībā no Mēness fāzes. Jauns Mēness ir labākais periods jauniem aizsākumiem. Vēlies uzzināt, kādi ticējumi un rituāli Jauna Mēness laikā ir visiedarbīgākie?

Jauna Mēness iestāšanās laiki 2017.gadā:
28. janvāris 03:05:54
26. februāris 17:57:14
28.marts 05:56:10
26.aprīlis 15:15:01
25.maijs 22:43:15
24.jūnijs 05:29:30
23.jūlijs 12:44:21
21.augusts 21:29:02
20.septembris 08:28:47
19.oktobris 22:10:47
18.novembris 14:40:51
18.decembrī 09:29:19

Rituāls, lai dzīvē piesaistītu bagātības enerģiju


Jaunā Mēnesī paņem zaļu vai dzeltenu sveci un pašā lielākā nomināla banknoti, kāda tev ir dotajā brīdī, septiņas dzeltenas monētas. Ja tu izmanto kredītkarti, paņem arī to. Aizdedz sveci, paturi neilgi rokās naudu un karti, pēc tam uzliec uz galda šādā kārtībā: banknote, uz tās karte, pa virsu monētas (ja bez kartes, tad attiecīgi vienkārši banknote + monētas).

Septiņas reizes pasakiet sekojošo (var uzrakstīt un nolasīt):
“Bagātība Dievā, Dievs manī un daudz bagātības uz zemes! Visu bagātību tagad pieņemu, pateicību Radītājam un visam viņā nosūtu. Bagātība tek pie manis kā pārpilna upe un vienmēr paliek ar mani. Tas ir izdarīts! Tas ir izdarīts! Tas ir izdarīts! Pateicos! Es zinu, uzdrīkstos! Es varu! Par visu Radītājam pateicos!”

Pēc tam iedomājies sevi stāvam uz zelta piramīdas un tavā priekšā starojošu būtni! Tas ir bagātības Dievs, saki domās vai klusā balsī: “Es esmu gatavs/gatava pieņemt visas manas pasaules dāvanas, visus labumus, visas bagātības! Pieņemu un pateicos!” Iztēlojies, kā Viņš izraksta tev čeku vai pasniedz milzu čemodānu, maisu ar naudu, kā nauda birst no visām pusēm. Iedomājies, cik daudz ļoti iepriecinoša tu varēsi izdarīt, saņemot tik daudz naudas. Pasēdi nedaudz, lai šī aina iespiestos atmiņā.

Tad atkāpies no galda, ļauj svecei nodegt līdz galam. Pēc tam paņem naudas banknoti un kredītkarti un ieliec tās maciņā, bet monētas lai vēl pastrādā, iemet tās krājkasītē un katru dienu ieber tajā jaunas monētas, kamēr krājkasīte būs pilna.

Tad paņem visu, kas tajā ir un dodies uz veikalu pēc pirkumiem. Lai tevi nemulsina fakts, ka ej iepirkties ar sīknaudu – nauda ir nauda. Bet tad, kad veikalā norēķināsies ar monētām, domās saki:

“Jūs brīvībā palaižu, ar draugiem atkal uzaicinu. Atnāciet un vairāk savu papīra draugu atvediet! Visus uzaicinu! Visus saucu! Visu naudu ar prieku pieņemšu! Un tā viss ir, kā es saku. Pateicos! Pateicos! Pateicos!” Var teikt arī īsāk: “Es jūs palaižu, ar draugiem atpakaļ aicinu”.
Vēlmju saraksts. Tiek aizpildīts tikai Jaunā Mēnesī.

Rakstīt vajag tā: “Es ar pateicību pieņemu no Dāsnā Visuma (tava vēlēšanās), lai tā vai kaut kas vairāk ienāk manā dzīvē vispārējam labumam”, un apakšā atstāt vietu, lai tad, kad vēlēšanās piepildīsies, uzrakstītu “Pateicos Dāsnajam Visumam par manas vēlēšanās izpildīšanu”. Kad vēlēšanās piepildās, izsvītro to ar sarkanu pildspalvu un raksti divas jaunas. Saraksts paredzēts trim gadiem. Piepildās!!!

Vēlēšanās izpildīšanās rituāls “Trīs lapas”

Rituāls tiek veikts Jaunā Mēnesī. Tas ir diezgan vienkāršs, bet pārsteidzoši efektīvs rituāls.
Sagatavo trīs lauru lapas (var kaltētas), papīra lapu un pildspalvu ar sarkanu tinti. Jauna Mēness naktī uz papīra lapas uzraksti savu izloloto vēlēšanos un pasaki to skaļā balsī. Pēc tam trīs reizes saloki papīru un iekšā ieliec lauru lapiņas. Vēlreiz izsaki savu vēlēšanos trīs reizes. Saloki lapu vēl trīs reizes, nesalaužot lauru lapas.

Pēc tam salocīto papīra lapu ar lauru lapām paslēp mazā kārbiņā, bet kārbiņu noliec savas guļamistabas palīgu sektorā (ziemeļrietumu sektors). Vēl labāk kā kastīti izmantot nelielu sudraba lādīti. Var vienkārši nolikt tumšā vietā.

Katru rītu trīs reizes atkārto savu vēlēšanos. Dari to tikmēr, kamēr tā piepildīsies.
Līdzko tava vēlēšanās izpildīsies, paņem papīra lapu un neatlokot sadedzini kopā ar tajā ieliktajām lauru lapām. Un, protams, no visas sirds izsaki pateicību Visumam un dieviem par palīdzību.

Rituāls Jaunā Mēnesī “Kvīts naudas saņemšanai”

Jaunā Mēnesī, tieši tajā laikā, kad tas iestājas, izraksti sev kvīti (čeku) naudas saņemšanai.

1. Uzraksti datumu.

2. Uzraksti savu vārdu un uzvārdu.

3. Var ierakstīt zināmu summu, bet vispirms tev vajag uzzināt sava iekšējā maciņa apmēru, t.i. tu
varēsi saņemt tikai tādu naudas summu, kādu ļausi sev iegūt. Izpēti savas iekšējās sajūtas, sākot ar nelielu summu un pakāpeniski paceļot latiņu. Tā summa, pie kādas tu sajutīsi neērtību, neiespējamību saņemt, arī ir tava robeža. Sāc to pakāpeniski paaugstināt. Kā tas tiek darīts – uzraksti summu, kas nedaudz pārsniedz tavu robežu, un piekarini kvīti redzamā vietā. Katru reizi, kad ej garām un tavs skatiens pievērsīsies lapiņai, domā – es saņemu tik un tik eiro mēnesī/nedēļā/dienā – izvēlies to, kas tev der.

4. Apakšā uzraksti kvīts numuru, datumu un paraksties.

5. Paslēp kvīti tur, kur to neviens neatradīs. Ideālā gadījumā tā ir jāieliek sarkanā konvertā.
Tu saņemsi vēlamo septiņu dienu laikā. Vai arī iegūsi kompensāciju kādas labas lietas, veiksmīga pirkuma vai patīkama jaunuma veidā. Tik ātri piepildās tikai reāla, nevis pārmērīga vēlēšanās.

Rituāls vēlmju piepildīšanai Jaunā Mēnesī

1. Nopērc veikalā pašu skaistāko bloknotu – lai tas atbilst visiem taviem priekšstatiem par ideālu bloknotu. Ļoti labi, ja tas ir stingrā apvākojumā ar atslēdziņu vai kastītē.

2. Pie viena piepērc klāt skaistu pildspalvu, var ar krāsainu serdeni.

3. Nevienam šos dārgumus nerādi, paslēp tos drošā vietā līdz iestājas Jauns Mēness.

4. Izdrukā vai pārraksti visus Jaunā Mēness periodus šajā gadā un piespraud redzamā vietā, lai vienmēr zinātu, kad ir laiks izteikt vēlēšanos!

5. Jauna Mēness iestāšanās dienā paņem savu burvju bloknotu, apbruņojies ar pildspalvu, kurai piemīt ne mazāks burvju spēks, un sāc radīt. Ko radīt? Savu dzīvi, protams. Nekautrējies izpaust pašas drosmīgākās un neticamākās vēlēšanās, kādas tikai ienāk galvā!

Vēlēšanās formulējumam jābūt šādam: “Es ar pateicību pieņemu no Visuma…tālāk formulējiet savu vēlēšanos…manai labklājībai (vispārējai labklājībai, manas ģimenes labklājībai)!”

Vēlēšanās vajag formulēt precīzi un lakoniski – piemēram, vēlos tāda un tāda modeļa, tāda un tāda izmēra, tādas un tādas krāsas piezīmjdatoru. Termiņus norādīt nevajag – Visums pats zina, ko un kad kam dāvināt.

Saistītie raksti

6. Pirmajā reize uzraksti garu visu savu vēlmju sarakstu, bet nākamajā Jaunajā Mēnesī vienkārši izsvītro vēlēšanās, kas ir piepildījušās (uzrakstot virs tām “Piepildījās! Pateicos!”) un papildini sarakstu ar jaunām vēlmēm.

7. Vislabāk savu vēlēšanos sarakstu rakstīt tieši tad, kad iestājas Jauns Mēness, taču – ja šādas iespējas nav, nepārdzīvo – vēlēšanās vienalga piepildās.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv