×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
31. oktobris, 2012
Drukāt

Jauns Paragvajas vēstnieks Latvijā

Foto no Valsts Prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts Prezidenta kancelejas arhīva

“Kultūras jomā varam piedāvāt ļoti interesantu mūziku, kas varētu vienot Latvijas un Paragvajas iedzīvotājus,” pēc akreditācijas pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa sacīja Paragvajas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Rauls Alberto Florentīns Antola.

 

Viņš piebilda, ka Paragvajai varētu būt laba iespēja parādīt savu kultūru Latvijā 2014. gadā, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta. Dažādu izstāžu rīkošanu apgrūtinot attālums, taču Paragvajas kultūrā interesanti aspekti varētu būt indiāņu un Spānijas koloniālās kultūras mijiedarbība. Vēstnieks uzsvēra arī, ka viņa valstī nākamgad būs jaunas parlamenta un prezidenta vēlēšanas un ka uz to novērošanu ir uzaicināti novērotāji arī no ES valstīm. Diplomāts atzina, ka Latvijas un Paragvajas attiecības ir labas, taču biznesa sakari nav tik intensīvi attāluma dēļ. Viņš pieļāva, ka abas valstis varētu sadarboties lauksaimniecībā, jo liela daļa Paragvajas ekonomikas ir balstīta uz lauksaimniecību.

Rauls Alberto Florentīns Antola dzimis 1965. gadā. Kopš 1993. gada strādājis Paragvajas ārlietu dienestā, strādājis vēstniecībās ASV, Vācijā un Ārlietu ministrijā dažādos amatos. Kopš 2009. gada ir Paragvajas vēstnieks Vācijas Federatīvajā Republikā un rezidē Berlīnē.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+