×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2012
Drukāt

Jauns portāls skolēniem

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) izveidojusi jaunu portālu skolēniem “Nāc studēt!” (www.nacstudet.lv), kurā pieejami palīgmateriāli karjeras plānošanai un centralizēto eksāmenu kārtošanai.

 

Portāls palīdzēs skolēniem orientēties augstākās izglītības studiju programmās un izvēlēties piemērotāko specialitāti. Portālam būs publiskā un autorizētā daļa. Autorizējoties, skolēns varēs personalizēt portālu, veidot savu e-resursu kolekciju, piedalīties konkursos un aktivitātēs, sekot līdzi lekciju video ierakstiem, translācijām u. tml. 
Šobrīd portālā pieejami materiāli fizikas apguvei, RTU un LLU studiju programmu katalogs, kā arī profesionālās orientācijas tests, ar kura palīdzību ikviens var noteikt savas personības piemērotību noteiktai studiju pro-grammai. Lai iepazītu savu potenciālo universitāti, tās mācību, atpūtas un darba telpas, skolēni portālā var doties virtuālā ceļojumā. Virtuāli var pastaigāties pa RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāti, Zinātnisko bibliotēku un Ķīpsalas peldbaseinu. Drīzumā būs pieejamas arī virtuālās pastaigas pa citām fakultātēm. RTU un LLU drīzumā portālu papildināt aicinās arī citas Latvijas augstākās izglītības iestādes.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+