Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Jauns Preses izdevēju asociācijas vadītājs

LETALETA

Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) kopsapulcē vakar par biedrības valdes priekšsēdētāju uz trīs gadiem ievēlēts AS “Lauku Avīze” valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis.

Viņš bija vienīgais kandidāts un amatā ievēlēts vienbalsīgi, informē LPIA izpilddirektors Guntars Līcis. Kā sacīja G. Kļavinskis, būtiskākie risināmie jautājumi saistās ar likumdošanu, lai sakārtotu mediju vidi Latvijā. Par LPIA valdes priekšsēdētāja vietnieku uz diviem gadiem ievēlēts Ivars Zariņš (SIA “Žurnāls Santa”), otra vietnieka amatu saglabā G. Līcis, kurš pārstāv reģionālo presi. LPIA valdē turpmāk darbosies arī Agris Strautnieks (SIA “LETA”), kā arī līdzšinējie valdes locekļi: Lilita Seimuškāne (SIA “Mediju nams”), Aivars Rudzinskis (SIA “Aģentūra Lilita”), Andis Rozītis (SIA “Kurzemes Vārds”), Aija Simsone (SIA “Izdevniecība Rīgas Viļņi”), Inga Gorbunova (AS “Diena”).

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (48)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+