Sports
Basketbols

Jauns seksa skandāls NBA: žurnāliste apsūdz treneri par trīs gadus veciem notikumiem0


Luks Voltons
Luks Voltons
Foto: SCANPIX/AFP/LETA

NBA vienības Sakramento “Kings” jaunais galvenais treneris Luks Voltons tiek apsūdzēts par seksuālu uzbrukumu žurnālistei Kelli Tenantai, ziņo Ziemeļamerikas mediji.

Tiek vēstīts, ka uzbrukums noticis 2016. gada aprīlī viesnīcas numurā pirms Voltonu nolīga Losandželosas “Lakers”. Tobrīd viņš bija Goldensteitas “Warriors” asistents. “Mēs esam informēti par apsūdzību un ievācam papildus informāciju. Papildus komentāri šobrīd nebūs,” paziņojumā norāda “Kings”, un tāpat arī “Warriors” un “Lakers” pārstāvji atzīst, ka par apsūdzību uzzinājuši tikai tagad.

Mediju rīcībā nonākušajos dokumentots teikts, ka uzbrukums noticis, kad Tenanta ieradusies viesnīcā pie Voltona, lai apspriestu viņas topošo grāmatu un treneris uzaicinājis uz savu numuru. Tajā vīrietis pēkšņi ievilcis viņu gultā, uzsēdies virsū, sācis skūpstīt kaklu, seju un krūtis, licis sajust sava dzimumlocekļa erekcijas stāvokli. Viņa kliegusi un centusies atbrīvoties, taču tas izdevies tikai pēc kāda laika.

Sieviete neesot uzreiz vērsusies tiesībsargājošās iestādēs sava darba dēļ. Arī turpmāk tiekoties Voltons agresīvi viņu apskāvis vai noskūpstījis, lai gan bija saņēmis norādījumus, ka šāda tuvība nav vēlama.

Saistītie raksti

39 gadus vecais Voltons iepriekšējās trīs sezonas vadīja Losandželosas “Lakers”, taču komanda ne reizi neiekļuva izslēgšanas turnīrā. Par spīti tam aprīļa vidū viņam galvenā trenera amatu piedāvāja Sakramento “Kings”.

Kā zināms, līdzīga rakstura skandālā šobrīd iepīts Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš tiek vainots izvarošanā, kas notikusi viņa dzīvoklī 2018. gada februārī.

LA.lv