Mobilā versija
Brīdinājums +4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
8. jūlijs, 2014
Drukāt

Jauns “Subaru” dīleris

subaru2_13

Uzņēmums “TC Motors” kļuvis par “Subaru” autorizēto dīleri, un šodien Rīgā tiek atvērts jauns “Subaru” autosalons.

“TC Motors” jau kopš 1998. gada ir “Jeep” un “Chrylser” automobiļu izplatītājs. Kopumā auto biznesā uzņēmums darbojas jau 15 gadus un šajā laikā ir pārdevis vairāk nekā 3200 jauno automobiļu.

“Autorizējot “TC Motors” kā savu oficiālo partneri, viens no mūsu mērķiem ir sasniegt 4 – 5% tirgus daļu, kas ir līdzīga kā kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā,” stāsta Ringo Rahumels, “Subaru Nordic AB” Baltijas reģiona pārdošanas vadītājs.

“TC Motors” autosalons ir atbilstoši aprīkots un apkalpos klientus saskaņā ar visiem “Subaru” klientu apkalpošanas standartiem.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+