Mobilā versija
Brīdinājums -4.5°C
Austris
Pirmdiena, 22. janvāris, 2018
30. novembris, 2012
Drukāt

Jauns žurnāls – „ Praktiskie Rokdarbi”

rokdarbi12

Izdevniecība „ Lauku Avīze” laidusi klajā jaunu žurnālu sievietēm – „Praktiskie Rokdarbi”. Jau no šodienas tas nopērkams visās lielākajās preses tirdzniecības vietās.

Žurnāla redaktore Līga Lerha par jauno žurnālu saka tā: „Mēs vēlamies sievietes iedrošināt – katrā no mums dzīvo māksliniece un katra no mums var darināt skaistas lietas. Galvenais ir vēlēšanās. Žurnālā mēs stāstīsim par radošo jomu autoritātēm un darbosimies viņu piedāvātajās meistarklasēs, rādīsim interesantus mūsdienīgus hobijus, klasiskos rokdarbus jaunās skaņās, ieskatīsimies tautastērpu darināšanas tradīcijās. Vārdu sakot – kopā apgūsim zinības.”

Žurnāla pirmais numurs tapis Ziemassvētku gaidīšanas noskaņās. Tajā ir padomi kā pašiem pagatavot eglīšu rotājumus un dāvanu kārbiņas, kā izgatavot maskas bērniem, kā no vienkāršas plastmasas pudeles dekupēt skaistu lampu un kā radīt dzīvespriecīgas bunbuļrotas. Žurnālā neizpaliek arī tradicionālie rokdarbi – adīšana, tamborēšana un šūšana. Pirmajā „Praktisko Rokdarbu” numurā ir arī divas meistarklases – māksliniece Agnese Vaļiniece iedrošina ļauties krāsu priekam un sniedz padomus zīda apgleznošanā, bet „Burda Rīga” piedāvā lasītājām uzšūt izsmalcināti atturīgu vakarkleitu, kas bagātīgi rotāta ar volāniem.

Žurnāls „Praktiskie Rokdarbi” – tās ir radošas idejas skaistām lietām!

Žurnāla pirmais numurs ir 52 lappušu biezs un tā cena mazumtirdzniecībā ir Ls 1.55. Tas nopērkams visas Latvijas pasta nodaļās, Narvesen tirdzniecības vietās un portāla la.lv intenetveikalā (ar piegādi mājās).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+