×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Jaunsargi mērosies spēkiem “Vīru spēlēs 2015”

jaunsargi_RJC_1

Valsts robežsardzes koledžas lauku mācību centrā “Janopole” Rēzeknes novadā sestdien, 23.maijā, no plkst. 8 līdz plkst. 17:30 notiks Rekrutēšanas un Jaunsardzes centra Jaunsardzes departamenta 2. novada nodaļas jaunsargu “Vīru spēles 2015”, informē Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrā.

Sacensībās piedalīsies 80 jaunsargi vecumā no 16 līdz 19 gadiem.

Kopējais sacensību distances garums būs apmēram pieci kilometri. Jaunsargiem kontrolpunktos būs jāveic dažādi uzdevumi ― šaušana ar pneimatiskajiem ieročiem, granātas mešana mērķī, pirmās palīdzības sniegšana, šķēršļu pārvarēšana, triecienšautenes AK-4 izjaukšana un salikšana, orientēšanās apvidū ar karti un kompasu u.tml.

Sacensību mērķis ir paaugstinātas grūtības apstākļos pārbaudīt jaunsargu sagatavotību dažādās disciplīnās, pilnveidot un nostiprināt jaunsargu fiziskās un militārās iemaņas, izkopt prasmi strādāt komandā, veicināt jaunsargu piederības apziņu valstij, kā arī veidot draudzīgas attiecības starp jaunsargu vienībām un noskaidrot spēcīgākās jaunsargu komandas novada nodaļā.
 
Sacensības organizē Rekrutēšanas un Jaunsardzes centra Jaunsardzes departamenta 2. novada nodaļa sadarbībā ar Valsts robežsardzes koledžu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+