×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2014
Drukāt

Jaunsleinis: valdība arvien vairāk norobežojas no pašvaldību problēmām (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītais 2013.gads iezīmējies ar to, ka pieaugusi valdības norobežošanās no pašvaldību problēmām, aģentūrai BNS atzina Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

“2013.gads iezīmēsies ar valdības norobežošanos no pašvaldību problēmām, piemēram, nodokļu ieņēmumu pārdali pašvaldību un valsts starpā, tādējādi nenodrošinot pašvaldībām vairāk līdzekļu to problēmu risināšanai, kas ir iekrājušās kopš krīzes,” sacīja Jaunsleinis.

Viņš arī norādīja, ka šāda valsts norobežošanās negatīvi ietekmē gan iedzīvotājus, gan uzņēmējus. “Ilgtermiņā šāda norobežošanās ietekmē iedzīvotājus, jo kopīgi netiek meklēti risinājumi piemēram jaunu darba vietu radīšanas atbalstam, izglītības nodrošināšanai vai pabalstiem iedzīvotājiem,” teica LPS priekšsēdis.

LPS ir dibināta 1991.gada 15.decembrī. Savienības biedri ir 117 pašvaldības no 119 Latvijas pašvaldībām – astoņas republikas pilsētu un 109 novadu pašvaldības.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja Carnikavas domei liks atcelt ligumu par Garupes ciema ielu iznomasanu ,tad gan bus BANKROTS. Bet savulaik to nevareja apturet bijusi Valsts sekretare L.STRAUJUMA VARAM ministrija .

  2. Pašvaldības grib norobežoties no valsts problēmām. Pašmats.

  3. jĀRUNĀ ATKLĀTI – PAŠVALDĪBAS GRIB VAIRĀK NAUDAS. pAR TO – CIK TĀS IR UN KAM CIK VAR IEDOT, SEVIŠĶI NO EIROPAS MILJARDIEM – VIŅŠ NERUNĀ. uN VISPĀR – KĀPĒC RĪGA IZSTĀJĀS NO PS UN KĀDĒĻ jaunsleinis klusē?

Draugiem Facebook Twitter Google+