Mobilā versija
+3.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
21. oktobris, 2016
Drukāt

Jaunsudrabiņa “Baltajai grāmatai” – jau simtā izrāde

Foto: Inga PlūmeFoto: Inga Plūme

23. oktobrī plkst. 15 Dirty Deal Teatro jau simto reizi tiks spēlēta režisores Ingas Tropas izrāde sākumskolas vecuma bērniem “Baltā grāmata”, kas balstīta uz Jāņa Jaunsudrabiņa darba motīviem, LA.lv uzzināja teātrī.

“Baltā grāmata” pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada 5. decembrī. Kopš tā brīža izrāde ir spēlēta ne tikai Dirty Deal Teatro telpās, bet arī devusies viesizrādēs uz dažādām Latvijas pilsētām, kā arī ārpus Latvijas robežām – pagājušā gada nogalē izrādes komanda ciemojās Jonkeru latviešu pamatskolā ASV.

2013./2014. gada sezonā izrāde “Baltā grāmata” tika nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem”. Joprojām tā nebeidz iepriecināt gan lielos, gan mazos skatītājus, gan arī pašus izrādes aktierus – Laumu Balodi un Jāni Znotiņu. “Tas ir neticami, bet joprojām nevaru vien sagaidīt katru nākamo izrādi, un joprojām pirms katras no tām ar Jāni pārrunājam, ko vēl varētu “uzlabot”. Tas ir tik aizraujoši un priekpilni!”, saka Lauma Balode.

23. oktobrī izrāde tiks spēlēta plkst. 15 un plkst. 18. Nākamās izrādes – 12. novembrī plkst. 15 un 18.

Pievienot komentāru

Šonakt pasniegs "Oskarus": bez politiskiem uzskatiem un protestiem tomēr neiztiksSvētdien, 26. februārī, Losandželosā (ASV) notiks tradicionālā “Oskara” balvu pasniegšanas ceremonija. Tiešraidē to translēs TV kanāls ABC; ciktāl izdevās noskaidrot, neviens Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+