Mobilā versija
+20.1°C
Edmunds, Edžus, Vidmants
Sestdiena, 29. jūlijs, 2017
21. oktobris, 2016
Drukāt

Jaunsudrabiņa “Baltajai grāmatai” – jau simtā izrāde

Foto: Inga PlūmeFoto: Inga Plūme

23. oktobrī plkst. 15 Dirty Deal Teatro jau simto reizi tiks spēlēta režisores Ingas Tropas izrāde sākumskolas vecuma bērniem “Baltā grāmata”, kas balstīta uz Jāņa Jaunsudrabiņa darba motīviem, LA.lv uzzināja teātrī.

“Baltā grāmata” pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada 5. decembrī. Kopš tā brīža izrāde ir spēlēta ne tikai Dirty Deal Teatro telpās, bet arī devusies viesizrādēs uz dažādām Latvijas pilsētām, kā arī ārpus Latvijas robežām – pagājušā gada nogalē izrādes komanda ciemojās Jonkeru latviešu pamatskolā ASV.

2013./2014. gada sezonā izrāde “Baltā grāmata” tika nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem”. Joprojām tā nebeidz iepriecināt gan lielos, gan mazos skatītājus, gan arī pašus izrādes aktierus – Laumu Balodi un Jāni Znotiņu. “Tas ir neticami, bet joprojām nevaru vien sagaidīt katru nākamo izrādi, un joprojām pirms katras no tām ar Jāni pārrunājam, ko vēl varētu “uzlabot”. Tas ir tik aizraujoši un priekpilni!”, saka Lauma Balode.

23. oktobrī izrāde tiks spēlēta plkst. 15 un plkst. 18. Nākamās izrādes – 12. novembrī plkst. 15 un 18.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+