Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
20. decembris, 2014
Drukāt

Jaunu darbu atradis 571 no bijušajiem “Liepājas metalurga” darbiniekiem

Foto-LETAFoto-LETA

"Liepājas metalurgs".

Patlaban jaunu darbu ir atradis un tajā sācis strādāt 571 no 1345 bijušajiem “Liepājas metalurga” darbiniekiem, aģentūrai LETA pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvis Dainis Jukonis.

No 2013.gada 27.maija līdz šā gada 18.decembrim NVA kopumā bija reģistrēti 1345 bijušie “Liepājas metalurga” darbinieki, no kuriem strādāt atsācis un bezdarbnieka statusu zaudējis 571 cilvēks, bet 33 sasnieguši pensijas vecumu.

12.decembrī NVA uzskaitē kā bezdarbnieki joprojām bija reģistrēti 511 bijušie “Liepājas metalurga” darbinieki.

Kā norādīja Jukonis, atlikušie 230 bijušie darbinieki no bezdarbnieka statusa atteikušies vai arī bezdarbnieka pienākumu nepildīšanas dēļ šo statusu zaudējuši.

Sadalījumā pēc profesijām no bijušajiem “Liepājas metalurga” darbiniekiem visvairāk ir celtņa operatoru – 53, atslēdznieku – 42 un remontatslēdznieku – 19. Tāpat bijušo “Liepājas metalurga” darbinieku vidū ir 16 metāla griezēji, 15 elektromontieri, 14 elektriķi, 13 velmētāji, 11 apsargi, 11 apkopēji, deviņi karstā metāla novācēji, pa astoņiem metāla lējējiem, metalurģisko iekārtu operatoriem, metāla kausētājiem, karstās apstrādes krāsns operatoriem un noliktavas pārziņiem, kā arī citu profesiju pārstāvji.

Sadalījumā vecuma grupās visvairāk NVA uzskaitē kā bezdarbnieki ir bijušie “Liepājas metalurga” darbinieki vecumā virs 50 gadiem – 55,6%. Vecumā līdz 30 gadiem NVA uzskaitē joprojām kā bezdarbnieki ir tikai 24 bijušie “Liepājas metalurga” darbinieki jeb 4,7%.

No “Liepājas metalurga” darbiniekiem, kuriem vēl ir bezdarbnieka statuss, 226 jeb 44,2% ir profesionālā izglītība, 155 jeb 30,3% – vispārējā vidējā izglītība, 76 jeb 14,9% – augstākā izglītība, 50 jeb 9,8% – pamatizglītība.

Bijušie “Liepājas metalurga” darbinieki arī izmantojuši dažādus NVA piedāvātos pakalpojumus. Vislielākā šo cilvēku interese bijusi par konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem, kurus apmeklējis 1131 bijušais “Liepājas metalurga” darbinieks.

Pievienot komentāru

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+