×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
25. janvāris, 2013
Drukāt

Jaunu ideju virzītāji


Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Ūdensvīra zodiaku iet no 19. janvāra plkst. 23.52 līdz 18. februārim plkst.14.01.
 Ūdensvīri ir jaunu ideju ģeneratori. Tāpēc viņi tiecas pēc tādas sabiedrības, kas uzdrošinās izvirzīt sabiedrībā jaunas un ne vienmēr populāras idejas.

Tomēr tās liek cilvēkiem aizdomāties par to, ka pastāv arī citas alternatīvas. Ūdensvīri vāc un apkopo informāciju no dažādiem avotiem, lai vēlāk to pārskata veidā nodotu citiem, izmantojot sabiedriskos saziņas līdzekļus. Viņi tiecas pēc sabiedrības, kurā var gūt sev jaunas atziņas. Pēc dabas būdami visai emocionāli, viņi ļoti spontāni reaģē uz saņemto informāciju. Viņiem ir laba humora un stila izjūta. Labprāt “pavelk uz zoba” citus, kaut gan pašiem nepatīk, ja kāds par viņiem pasmejas. Ūdensvīriem ir svarīgi būt ievērotiem un novērtētiem sabiedrībā. Šā tipa cilvēkus var sastapt televīzijā, radio, žurnālistu aprindās un masu pasākumos.

No 20. līdz 31. janvārim dzimušie ir Gaisa stihijas Ūdensvīri – ar lielisku spēju uztvert un izprast informāciju. Viņi tiecas pēc vides, kur cieņā ir labas manieres un ētikas likumi. Šie cilvēki ir apveltīti ar lielisku intuīciju. No apkārtējiem viņi pieprasa godīgu attieksmi un spēju pamatot savu viedokli. Gaisa stihijas Ūdensvīri labprāt ceļo, mācās un iegūst jaunu pieredzi.

No 1. līdz 10. februārim dzimušie ir Ūdens stihijas Ūdensvīri – šos cilvēkus var raksturot kā radošus un ar mākslinieciskām dotībām. Viņi zina, ko grib, tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kas ir gatavi ātri rīkoties grūti paredzamās situācijās. Cilvēkus vērtē pēc to darbiem. Viņu skarbā āriene un atturīgais vēsums bieži slēpj jūtīgu un romantisku būtību. Tādēļ šā tipa cilvēki ātri apvainojas, kaut arī to neizrāda, un ilgi tur sevī aizvainojumu.

No 11. līdz 19. februārim dzimušie ir Uguns stihijas Ūdensvīri – tie ir jauna ceļa gājēji. Viņiem patīk ik pa laikam pamēģināt kaut ko jaunu, vēl nebijušu. Šā tipa Ūdensvīriem nepatīk rutīna un vienveidība, tāpēc viņi tiecas pēc tādas sabiedrības, kas ir gatava kuru katru brīdi iesaistīties jaunā piedzīvojumā. Mājās mīl stabilitāti un komfortu. Viņi ir garastāvokļa cilvēki, saka to, ko domā, tomēr ilgi netur sevī dusmas un aizvainojumu, jo, pateikuši, ko domā, turpina dzīvot tālāk.

 

Ūdensvīra ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns jūt, ka viņā ir enerģijas pārpilnība, un tā mudina uz aktīvu darbošanos. Labs laiks, lai kopā ar draugiem realizētu kādu ieceri vai paveiktu ko nozīmīgu. Lai izvairītos no nevajadzīgas spriedzes un stresa, pirms ko uzsākat, vajag rūpīgi izvērtēt visas iespējas un noteikt prioritātes. Jākoncentrējas uz galveno, un nav ieteicams darīt vairākus darbus vienlaikus. Jāievēro likumi.

Vērsis

Vērsis baudīs apkārtējo uzmanību un novērtējumu. Labs laiks jaunu līgumu slēgšanai un jaunu procesu uzsākšanai. Savā rīcībā jābūt godīgam un patiesam, citādi var nokļūt nepatīkamā situācijā vai pats radīt sev problēmas. Attiecību jautājumos jābūt apdomīgam, jo iespējami pārpratumi vai pārprastas situācijas. Ieteicams atturēties no lieliem pirkumiem.

Dvīņi

Dvīņiem būs sajūta, ka pienācis laiks veikt nelielu inventarizāciju savā dzīvē un izvērtēt, kas tad viņiem ir svarīgs un kas mazāksvarīgs. Atbrīvojoties no vecām un savu laiku nokalpojušām lietām, radīsies vieta jaunām lietām un iespējām. Ieteicams doties kādā ceļojumā vai apmeklēt kultūras pasākumus. Jaunas tikšanās un iepazīšanās turpmāk var pārtapt veiksmīgā sadarbībā.

Vēzis

Vēzim būs mazliet skumji, ka svētki ir beigušies un tagad atkal iestājas ikdiena ar saviem pienākumiem un prasībām. Lai mazinātu drūmo noskaņojumu, vairāk uzmanības jāvelta saviem vaļaspriekiem vai sirdslietām. Nav piemērots laiks, lai riskētu vai izaicinātu likteni. Var izmēģināt veiksmi loterijā. Jāizvairās no galējībām, un īsti laikā būs teiciens par “zelta vidusceļu”.

Lauva

Lauvai nāksies pārskatīt darba un dokumentu lietas, lai tur viss ir kārtībā. Ieteicams iepazīties ar likumu grozījumiem, kas skar Lauvas profesionālo darbību. Šajā mēnesī ir iespējamas pārbaudes un reidi. Šobrīd nav piemērots laiks aktīvai darbībai, tāpēc lietderīgāk ir parūpēties par sevis pilnveidošanu vai profesionālās kvalitātes paaugstināšanu, apmeklējot kursus un seminārus.

Jaunava

Jaunavas būs atguvušas kontroli pār situāciju un tagad varēs vairāk laika veltīt sev un saviem tuvajiem cilvēkiem. Mazāk uzmanības jāvelta tam, ko saka sveši cilvēki no malas, bet vairāk jāieklausās pašām sevī. Piemērots laiks, lai nostiprinātu savas pozīcijas darbā un ģimenē. Lai izvairītos no pārpratumiem sarunās, ar partneri ir jāveido dialogs, nevis monologs.

Svari

Svari pakāpeniski atgūs spēkus un dzīvesprieku. Lai mazinātu spriedzi darbā un mājās, ir rūpīgi jāplāno laiks un pienākumi. Pareizi saplānoti darbi ļaus izbrīvēt laiku patīkamām nodarbēm, vaļaspriekiem un bērniem. Šajā laikā iespējama kāda romantiska tikšanās vai iepazīšanās. Var nākties noteikt jaunas pamatvērtības savā dzīvē.

Skorpions

Skorpions ilgosies pēc saules, jo jutīs spēku apsīkumu. Vairāk uzmanības jāvelta savai veselībai un dzīvesveidam. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, Skorpionam nāksies visu darīt pašam, jo apkārtējie būs aizņemti ar saviem darbiem. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicams apmeklēt masāžas vai SPA centru. Veselīgs miegs ir vislabākās zāles pret sliktu garastāvokli.

Strēlnieks

Strēlnieks beidzot var atļauties veltīt laiku sev un savām vajadzībām. Dzīve ritēs savu gaitu. Svarīgos jautājumus un darbus ieteicams sakārtot līdz februāra vidum. Februāra otrajā pusē cilvēki kļūs izklaidīgāki un tas var ienest spriedzi mierīgajā ikdienā. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicams apmeklēt frizieri vai iegādāties jaunu apģērbu.

Mežāzis

Mežāža dzīvē iestāsies līdzsvars un stabilitāte, tas ļaus viņam atslābināties. Jāuzmanās, lai šis atslābums nepārtop slinkumā un darbu atlikšanā uz vēlāku laiku. Piemērots laiks partnerattiecību izvērtēšanai, lai turpmākā sadarbība būtu veiksmīga. Šajā periodā Mežāzim ieteicams labāk paklusēt un bez uzaicinājuma nepaust savu viedokli, jo viņa teikto apkārtējie var uztvert kā vēlmi dominēt pār citiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra dzīvē kaut kas beidzas un kaut kas sākas no jauna. Lai kādi būtu Ūdensvīra plāni, dzīve neļauj viņam tos pilnībā realizēt. Šajā laikā labāk neko jaunu neuzsākt, bet nogaidīt. Ieteicams doties kādā ceļojumā vai apmeklēt kultūras pasākumus. Vides un iespaidu maiņa ļaus ieraudzīt jaunas idejas Ūdensvīru radošajām iespējām.

Zivis

Zivis ļausies dzīves plūdumam. Būs jūtams nogurums. Lielāka uzmanība jāvelta savai veselībai. Šajā periodā ieteicams atturēties no lielas slodzes un laikus doties gulēt. Ieteicams nodoties meditācijai, mākslas izstāžu un muzeju apmeklēšanai. Var apmeklēt ajūrvēdas masāžas un aromterapijas procedūras.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Ūdensvīra zvaigznāju

Saule ies caur Ūdensvīra zvaigznāju – sabiedrībai tiks piedāvātas dažādas jaunas idejas. Idejām jau nav ne vainas, ja vien tās ir iespējams realizēt ar pašu spēkiem un resursiem. Cilvēki daudz emocionālāk, dažkārt pat agresīvi paudīs savu viedokli un nostāju. Janvāra beigās un februāra sākumā sabiedrībā būs jūtama spriedze, bet, sākot ar 6. februāri, būs labvēlīgs laiks iecerēto plānu un darbu veikšanai.

10. februārī plkst. 09.20 sākas Jaunmēness un pēc Austrumu kalendāra Ūdens Čūskas gads.

Līdz 5. februārim Merkurs būs Ūdensvīra zvaigznājā, tāpēc cilvēki brīvāk paudīs savu viedokli un piedāvās dažādas jaunas idejas radušos situāciju risināšanai. No 5. februāra Merkurs atradīsies Zivs zvaigznājā. Šā iemesla dēļ cilvēki kļūs neizlēmīgāki, sapņaināki un būs grūtāk koncentrēties svarīgām lietām un tiešo pienākumu veikšanai.

Līdz 2. februārim Venera atradīsies Mežāža zvaigznājā – tas pastiprinās vēlmi pēc kvalitātes un sen pārbaudītām vērtībām. Cilvēki naudu tērēs tikai pašam nepieciešamākajam. Savukārt februārī Venera būs Ūdensvīra zvaigznājā, tāpēc cilvēki sevi iepriecinās ar kaut ko jaunu, vēl nebijušu, vairāk naudas tērēs savām vajadzībām.

Līdz 2. februārim Marss būs Ūdensvīra zvaigznājā, tādējādi radot cilvēkos vēlmi spontāni rīkoties un viens otram sagādāt dažādus pārsteigumus. No 2. februāra Marss būs Zivju zvaigznājā. Tas var radīt haosu, termiņu kavēšanu un nenoteiktības sajūtu. Cilvēki kļūs izklaidīgāki un neuzmanīgāki.

Līdz 30. janvārim Jupiters atrodas Dvīņu zvaigznājā retrogradā stāvoklī, kas ir jūtams kā ierobežota piekļuve informācijai, traucēti telekomunikāciju sakari un minimāla naudas plūsmas kustība. Sākot ar 31. janvāri, Jupiters atgriežas direktā stāvoklī, tas nozīmē, ka sabiedrībā atjaunojas naudas kustība, aktivizējas darījumi un veidojas jauni kontakti. Labvēlīgs periods, lai veiktu darījumus, prasītu algas paaugstinājumu, darba maiņai vai uzsākšanai.

Saturns joprojām atrodas Skorpiona zvaigznājā. Tas nozīmē, ka pasaulē un sabiedrībā pastiprinās vēlme pēc taisnīguma un godīgas attieksmes. Janvāra beigās un februāra sākumā ieteicams atturēties no konfliktiem ar valsts tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem un amatpersonām. Šajā laikā iespējamas dažādas pārbaudes un reidi.

 

Ūdensvīra padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 27. janvāris, 3., 10., 17. februāris

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 27., 28. janvāris, 16. februāris (piesaista veiksmi darījumos), 19. februāris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 1., 6. februāris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 31. janvāris, 1. februāris (atjauno enerģijas līdzsvaru), 2., 11., 17. februāris (attīra organismu no šlakvielām)

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 3., 4., 11. februāris (attīra telpas enerģiju), 15. februāris (rada mājīgumu), 31. janvāris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 25. janvāris, 2., 3., 11. februāris

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 26. janvāris, 2., 4., 6., 7., 8., 10., 12., 15. februāris

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 27. janvāris, 1., 4., 7., 11., 19. februāris

Labvēlīgās veiksmes dienas 3., 6., 16. februāris

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+