×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. augusts, 2014
Drukāt

Jaunu viesnīcu dēļ Rīga kļūst populārāks galamērķis starptautisku konferenču organizēšanai

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Pateicoties viesnīcu biznesa attīstībai pilsētā, Rīga kļūst arvien populārāks galamērķis starptautisko konferenču un kongresu rīkošanai, un patlaban pilsēta jau spēj konkurēt ar citām Ziemeļeiropas lielākajām pilsētām, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua.

Jaunu viesnīcu atvēršana pilsētas centrā sniedz iespēju Rīgā uzņemt lielāku un ievērojamāku pasākumu rīkotājus. Rīga konkurencē ar citām Ziemeļeiropas lielākajām pilsētām spēj piedāvāt pieejamākas cenas, augstu pakalpojumu kvalitāti, uzticamību un drošību.

Kā norāda RTAB zīmola “Meet Rīga” mārketinga un komunikācijas vadītājs Aigars Smiltāns: “Viesnīcas Rīgā piedāvā plašu un lielisku pakalpojumu klāstu, turklāt daļa no tām ir nesen uzceltas un piedāvā jaunu un modernu infrastruktūru. Rīgas viesnīcu pievienotā vērtība un konkurences priekšrocības ir profesionāli apmācīti darbinieki, pieejamas cenas, un kā papildus ieguvumu varētu minēt brokastis, kas parasti iekļautas istabu cenās, un brīva WiFi tīkla izmantošana visā viesnīcā. Ievērojams jaunpienesums Rīgas konferenču un pasākumu telpu klāstam ir jaunā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka – “Gaismas pils” atrašanās vieta ļaus tai piesaistīt konferences un kongresus līdz pat 450 dalībniekiem un rīkot paralēlās sesijas vairākās konferenču zālēs vienlaikus.”

Kaut arī nākamais gads, pateicoties Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē un jaunu viesnīcu atvēršanai, sniegs vēl lielākas iespējas organizēt un rīkot dažādus seminārus un konferences, arī šis gads ir vērtējams pozitīvi.

Kā norāda Smiltāns, šogad Rīgā ir notikušas jau vairākas ievērojamas starptautiskās konferences – Eiropas Valodu industrijas asociācijas konference, LIBRE starptautiskā bibliotēku asociācijas ikgadējā konference, taču vislielākā bijusi ICIT starptautiskā inženierizglītības un informātikas tehnoloģiju konference, kurā piedalījušies vairāk nekā 450 dalībnieku.

Savukārt rudenī gaidāma šogad lielākā konference – septembra sākumā Rīgā ieradīsies vairāk nekā 1000 Eiropas dialīzes un transplantācijas asociācijas konferences dalībnieku.

Būtiski, ka nākamā gada laikā Rīgā durvis vērs vēl vismaz četras viesnīcas ar papildus 600-700 istabām un jaunām konferenču zālēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+