Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
11. decembris, 2012
Drukāt

Jaunums! Tautas rallijs

Standartauto rallija kustības atjaunošanai SAK izveidojusi jaunu sacensību formātu. “Pašlaik tam vēl nav nosaukuma – vai tas būs minirallijs, tautas rallijs vai kas cits, tomēr tā formāts ir skaidrs. Sacensību pamatdoma – rallija principa sacensības ar ceļu satiksmei atbilstošām pilnīga standarta automašīnām.

 

Ātrumposmu kopgarums paredzēts ap 15 kilometriem, visu sacensību kopgarums – ap 150 kilometriem. Sacensības notiks galvenokārt lidlaukos, bijušo autotransporta saimniecību teritorijās un līdzīgās vietās. Nav izslēgta arī grants ceļu ātrumposmu izvēle, tomēr šādas trases tiks izmantotas tikai pēc stingras SAK drošības speciālistu izvērtēšanas. Šādiem ceļiem jābūt īpaši interesantiem un ar ļoti kontrolētiem ātrumiem. Automašīnu klases – priekšpiedziņa, aizmugures piedziņa, pilnpiedziņa (FWD, RWD, 4WD). Tikai standarta automašīnas, bez “Open” sporta mašīnu klasēm. Ātrumi tiks kontrolēti ar dažādiem atklātiem un slēptiem paņēmieniem – grafiku ievērošana, slēptās laika un ātruma kontroles. Der tikai un vienīgi ceļu satiksmē izmantojamas riepas. Šo projektu esam vairākus gadus klātienē vērojuši Igaunijā, līdz, redzot kaimiņvalsts dalībnieku progresu šajā disciplīnā, esam nolēmuši to ieviest arī pie mums. Igaunijas posmos ekipāžu skaits sasniedz pat 90. Pirmajā gadā mēs plānojam sacīkstes 20 – 30 ekipāžām – gan bijušajiem “Road” braucējiem, gan tiem, kuri vēlas ar samērā zemām izmaksām ienākt rallija tipa sporta veidā,” stāsta Juris Mūrnieks, Latvijas Automobiļu federācijas Standartautomobiļu komisijas vadītājs.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+