×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
3. augusts, 2017
Drukāt

Jaunups: “Latvijas attīstībai” ir gatava Bondaru uzņemt savās rindās (5)

Foto - LETAFoto - LETA

“Šobrīd Latvijas Reģionu apvienība kā divpartiju apvienība tiek skaidrībā, ar ko viņi ir kopā – ar Mārtiņu Bondaru vai ar Daini Liepiņu, nosacīti. Bumba ir LRA vadītāju rokās, saprast, uz kuru pusi spēlēt,” partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis Edgars Jaunups sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”, komentējot Bondara atkāpšanos no LRA valdes priekšsēdētāja amata. Jaunups piebilda, ka viņa pārstāvētā partija būtu gatava uzņemt Bondaru savās rindās: “Mārtiņš Bondars nav izstājies no savas partijas, bet, ja viņš izteiktu tādu vēlmi, mēs ar prieku viņu uzņemtu.”

Kā zināms, LRA sastāvā ir divi politiskie spēki – “Reģionu Alianse” un “Vidzemes partija” -, un apvienībā pašlaik tiek lemts, kāds būs viņu nākotnes ceļš. Jaunups uzskata, ka galvenā izvēle ir starp Mārtiņa Bondara un Daiņa Liepiņa pārstāvētajiem virzieniem. Uzrunājot raidījuma viesi Imantu Parādnieku (NA), Jaunups uzsvēra, ka Liepiņš būtu izdevīgs esošajai valdībai: “Ja uzvar Daiņa Liepiņa spārns, tad ir normāls palīgs Imantam un ZZS valdībai, kas visiem spēkiem šo valdību tur. Tad turpmākā gada ietvaros jums būs maziņš štoks opozīcijā, kurš palīdzēs šo valdību stutēt.”

Savukārt, ja uzvar Bondara “spārns”, notiktu pretējais. “Ja uzvar Mārtiņa Bondara virziens, skaidrs, ka tā būs tikpat neērta opozīcija Saeimā, kāda tā bija Bondara kunga laikā. Bondars, vadot LRA Saeimas frakciju, nebija nekāds valdības stutētājs,” raidījumā apgalvoja Jaunups.

Jautāts par to, vai partija “Latvijas attīstībai” būtu gatava Bondaru uzņemt savās rindās, Jaunups atbildēja apstiprinoši: “Uz doto brīdi Mārtiņš Bondars ir “Reģionālās alianses” biedrs. Mārtiņš Bondars nav izstājies no šīs partijas, bet, ja viņš izteiktu tādu vēlmi, mēs ar prieku viņu uzņemtu. ”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai nebūtu laiks arī Bondaram grēkus nožēlot, kamēr vēl laiks, nevis meklēt kādu nožēlojamu shēmotāju partijeli kā pelei alu, kur iemukt? PAR VISU AR LAIKU VISIEM BŪS JĀMAKSĀ…ARĪ UZPŪSTAJIEM ĶEIZARIŅIEM…

  2. Latvijas avize jaunaja nosaukuma ir Latvijas attistibai rupors.Jauna oligarhu saga!!!

  3. Viena politisko prostituutu apvieniiba labpraat uznjemtu visos caurumos izjaaatu un slimu maukjeli, kura izstaajusies no otras prostituutu apvieniibas (vai arodbiedriibas). Nu nu.

  4. latvijas attīstibai Atbildēt

    acimredzot gatava sev visus zagļus savākt

Draugiem Facebook Twitter Google+