×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
8. aprīlis, 2012
Drukāt

Jaunus motociklus pērk nedaudz gausāk

mocis

Šā gada pirmajos divos mēnešos jauno motociklu pārdošana noritējusi nedaudz gausāk kā attiecīgajā laika posmā pērn, liecina Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas dati. Šā gada janvārī un februārī reģistrēti 33 jauni motocikli, kas ir par 13% mazāk nekā attiecīgajā laika posmā 2011.gadā, kad tika reģistrēti 38 motocikli.

Līdz šim visvairāk pirkti “Honda” un “BMW” markas motocikli – no katra zīmola pārdoti pa četriem motocikliem. Tāpat nopirkti pa trim “Kawasaki”, “Ski Doo” un “Yamaha” markas motocikliem, kā arī pa diviem “Aprila”, “Harley Davidson”, “KTM”, “Lynx” un “Yinxiang” markas motocikliem.

2011.gadā kopumā tika pārdoti 507 motocikli. Visvairāk tika pārdoti “Honda” markas motocikli – kopskaitā 91, tiem seko 48 “Yamaha”, 36 “Piaggio”, kā arī pa 35 “BMW”, “Keeway” un “Lingben” motocikliem.

Pagājušā gada statistika liecina, ka visvairāk motociklu tika pirkts motociklu sezonas pirmajos mēnešos – aprīlī (98 vienības) un maijā (93 vienības), bet ar katru nākamo mēnesi pārdošanas apjomi palēnām samazinājās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+