Mobilā versija
+0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
8. aprīlis, 2012
Drukāt

Jaunus motociklus pērk nedaudz gausāk

mocis

Šā gada pirmajos divos mēnešos jauno motociklu pārdošana noritējusi nedaudz gausāk kā attiecīgajā laika posmā pērn, liecina Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas dati. Šā gada janvārī un februārī reģistrēti 33 jauni motocikli, kas ir par 13% mazāk nekā attiecīgajā laika posmā 2011.gadā, kad tika reģistrēti 38 motocikli.

Līdz šim visvairāk pirkti “Honda” un “BMW” markas motocikli – no katra zīmola pārdoti pa četriem motocikliem. Tāpat nopirkti pa trim “Kawasaki”, “Ski Doo” un “Yamaha” markas motocikliem, kā arī pa diviem “Aprila”, “Harley Davidson”, “KTM”, “Lynx” un “Yinxiang” markas motocikliem.

2011.gadā kopumā tika pārdoti 507 motocikli. Visvairāk tika pārdoti “Honda” markas motocikli – kopskaitā 91, tiem seko 48 “Yamaha”, 36 “Piaggio”, kā arī pa 35 “BMW”, “Keeway” un “Lingben” motocikliem.

Pagājušā gada statistika liecina, ka visvairāk motociklu tika pirkts motociklu sezonas pirmajos mēnešos – aprīlī (98 vienības) un maijā (93 vienības), bet ar katru nākamo mēnesi pārdošanas apjomi palēnām samazinājās.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+