×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
24. februāris, 2017
Drukāt

Jaupiebaldzēni pievērsušies narkotiku rūpalam: trīs namos atklāj marihuānas audzētavas (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā trīs privātmājās atklātas marihuānas audzētavas, informēja Valsts policijā (VP).

Likumsargi ieguva informāciju par personu grupu, kas, iespējams, saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros šā gada 21.februārī, kriminālpolicijas darbinieki, veica vairākas sankcionētas kratīšanas. Trīs mājās telpas bija speciāli aprīkotas marihuānas audzēšanai. Kopā izņemti vairāki marihuānas augiem līdzīgi stādi, žāvēta marihuāna un halucinogēnās sēnes. Lai precīzi noteiktu izņemto vielu sastāvu un daudzumu, nozīmētas ekspertīzes.

Kriminālprocesa ietvaros tika aizturētas arī četras personas, gados jauni vīrieši, kuri iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā.

Šobrīd personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, un ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ratiņus dreijāt vairs neatmaksājas.

Draugiem Facebook Twitter Google+