×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. aprīlis, 2013
Drukāt

JAUTĀ dziedniekam, cigun un reiki meistaram Jurim Brantam! (1)

Brants-liels3

Līdz 6. maijam uzdod jautājumu cigun reiki centra vadītājam Liepājā “Esi vesels” cigun un reiki meistaram, dziedniekam Jurim Brantam.

 

Speciālists stāsta par sevi: “Es strādāju ar cilvēkiem, kuriem ir veģetatīvā distonija, autoimūnās saslimšanas, osteoporoze, dažādām muguras traumām, locītavu traumām, aknu, nieru, augstu vai zemu asinsspiediena, plaušu, kuģa un daudz citām saslimšanām. Ir cilvēki, kuri cenšas, kuriem es sastādu treniņu programmas, kuras nav fiziski grūtas, bet tās ir iedarbīgas. Mēs tās mācamies visi kopā un atsevišķi, jo katrām nodarbībām ir savs labums un sava iedarbība.

Privātajās praksēs un tikšanās mēs darbojamies kā komanda ar cilvēkiem. Mēs  analizējam, no kā varēja rasties slimības, kur ir to izcelsme, nevis jau esošā slimība.”

Ieteicamo jautājumu loks: dažādas veselības grūtības; kā palīdz cigun terapija; reiki kā dziedniecība un kā vispār reiki darbojas; vārdu izvēles nozīme ikdienā.

Atbildes tiks sniegtas zem Jūsu jautājuma pāris dienu laikā.

 

Lasiet arī Jura Branta blogu Slimības realitāte

Jura Branta mājaslapa www.jurisbrants.com

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sveiki,nezinu kur savu jautājumu vērst bet meģināšu šeit. Vai pastāv spēja un iemācīties sevi izgaist no A punkta uz B punkta? Paldies.

Draugiem Facebook Twitter Google+