×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. maijs, 2012
Drukāt

JAUTĀ ķirurgam – onkologam Jānim Eglītim (2)

kirurgs_onkologs

Līdz 21. maijam varat uzdot jautājumu ķirurgam-onkologam Jānim Eglītim vai vajadzības gadījumā konsultēties privātpraksē klīnikā Medeora vai Latvijas Onkoloģijas centrā.

 

Jānis Eglītis par sevi: “Savu specializāciju onkoloģijas jomā uzsāku 1995. gadā un turpmākos mācību un darba gadus esmu pavadījis Latvijas Onkoloģijas centrā, apgūstot un papildinot savas zināšanas vēža ķirurģiskās ārstēšanas jomā. Esmu stažējies vairākās ārvalstu klīnikās, kā arī aktīvi iesaistījies dažādos zinātniskajos projektos, kas saistīti ar audzēju ģenētisko izpēti un jaunu ārstēšanas metožu ieviešanu praksē. Pēdējos gados vairāk esmu pievērsies krūts vēža ķirurģiskās ārstēšanas jomai.

Uzskatu, ka veiksmīgu ārstēšanas rezultātu lielā mērā nosaka tā ārsta zināšanas, kompetence un pieredze, ar kuru pacients ir sastapies pirmās vizītes laikā.

Gaidīšu Jūsu jautājumus, un mēģināšu palīdzēt ar noderīgu atbildi.”

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Labdien! Ja ir nozimēta pneimotoreksa operācija – cik ilgi tā parasti ilgs un cik sarežģita tā ir? Cik ilgs ir pēc operācijas pamošanās laiks un cik ilgi vēl būtu jāuzturās slimnīcā? Un kāds ir mājas uzdevums? Kad varēs datgriesties darbā?

    Liels paldies jau iepriekš par sniegto atbildi.

    Uz drīzu atbildi cerot un jauku dienu vēlot,
    Aija

  2. Labdien…manam vīram resnajā zarnā atrada augoni..kurš ir 3 reiz 4 cm…ārsti saka ka visticamāk tas ir ļaundabīgs…vēlējos jautāt vai tas ir liels?

Draugiem Facebook Twitter Google+