×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
24. maijs, 2012
Drukāt

Jautā par sava datora drošību!

dators_monitors3

Gan iesācēju, gan profesionāļu e-ikdienā var pienākt mirklis, kad dators neklausa savu saimnieku. Tāpēc sadarbībā ar CERT.LV aicinām ikvienu, kurš saskāries ar datora patvaļīgu un neadekvātu rīcību, palēlinātu datora darbību, neizdziedināmiem vīrusiem vai tikai aizdomām par iespējamu e-saslimšanu — noskaidrot visu par savu e-veselību un veidiem kā sevi pasargāt no hakeru uzbrukumiem.

Eurostat pagājušajā gadā veiktā pētījumā secinājis, ka katrs trešais datorlietotājs ES pēdējā gada laikā saskāries ar datorvīrusu. Visbiežāk ar to galā tikusi datorā jau uzstādītā antivīrusu programma, ja vien lietotājs laikus atjaunina antivīrusu un interneta pārlūkprogrammas. Tomēr pēc speciālistu aplēsēm ap 5% datoru valstī ir vīrusa nēsātāji un izplatītāji — to paši nemaz nezinot.

Telefonakcija notiks trešdien, 30. Maijā, no plkst. 17:00 – 19:00, kad zvanot uz LA redakcijas bezmaksas tālruni 80007007 varēs saņemt CERT.LV eksperta Ginta Mālkalnieša padomu.

Taču, ja Jums ir jau šobrīd ir konkrēts jautājums vai e-problēma, jau šobrīd portālā ir iespēja uzdot jautājumu Datorologam par jebkuru dator-drošības jautājumu vai saslimšanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+