Mobilā versija
-1.7°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
24. maijs, 2012
Drukāt

Jautā par sava datora drošību!

dators_monitors3

Gan iesācēju, gan profesionāļu e-ikdienā var pienākt mirklis, kad dators neklausa savu saimnieku. Tāpēc sadarbībā ar CERT.LV aicinām ikvienu, kurš saskāries ar datora patvaļīgu un neadekvātu rīcību, palēlinātu datora darbību, neizdziedināmiem vīrusiem vai tikai aizdomām par iespējamu e-saslimšanu — noskaidrot visu par savu e-veselību un veidiem kā sevi pasargāt no hakeru uzbrukumiem.

Eurostat pagājušajā gadā veiktā pētījumā secinājis, ka katrs trešais datorlietotājs ES pēdējā gada laikā saskāries ar datorvīrusu. Visbiežāk ar to galā tikusi datorā jau uzstādītā antivīrusu programma, ja vien lietotājs laikus atjaunina antivīrusu un interneta pārlūkprogrammas. Tomēr pēc speciālistu aplēsēm ap 5% datoru valstī ir vīrusa nēsātāji un izplatītāji — to paši nemaz nezinot.

Telefonakcija notiks trešdien, 30. Maijā, no plkst. 17:00 – 19:00, kad zvanot uz LA redakcijas bezmaksas tālruni 80007007 varēs saņemt CERT.LV eksperta Ginta Mālkalnieša padomu.

Taču, ja Jums ir jau šobrīd ir konkrēts jautājums vai e-problēma, jau šobrīd portālā ir iespēja uzdot jautājumu Datorologam par jebkuru dator-drošības jautājumu vai saslimšanu.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+