×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. maijs, 2012
Drukāt

JAUTĀ uztura speciālistei Baibai Grīnbergai!

uztura-spec

Līdz 5. jūnijam varat uzdot jautājumu uztura speciālistei Baibai Grīnbergai!

 

Speciāliste par sevi: “Jau vairāk kā divus gadus aktīvi darbojos, konsultējot cilvēkus dažādos ar uzturu un specifiskām diētām saistītos jautājumos – gan Rīgā, gan Ogrē, tagad arī Aizkrauklē un Jēkabpilī. Sadarbojos ar celiakijas slimnieku atbalsta biedribu “Dzīve bez glutēna”, un pašlaik izstrādāju ieteikumus ar celiakiju slimo bērnu ēdināšanai vispārizglītojošās un pirmsskolas izglītības iestādēs. Esmu bezgala gandarīta par savu profesiju – vispirms tā lieti noder man pašai un manai ģimenei!

Pareizs, veselīgs un sabalansēts uzturs ir dzīvesveids, tā nav kārtējā diēta! Mana ēdienkarte nesastāv tikai no salātu lapām un paniņām; es ēdu bieži, diezgan daudz, bet ļoti pārdomāti! Un tas viss – ne jau, lai dzīvotu 120 gadus, bet lai sev atvēlēto dzīves laiku justos labi, būtu vesela un dzīvespriecīga, kā arī lai mani pacienti redzētu, ka māmiņai ar trīs bērniem ne vienmēr ir jābūt ar lieko svaru!

Konsultēju par šādiem jautājumiem: celiakija, cukura diabēts, samazināts vai nepietiekams ķermeņa svars, liekais ķermeņa svars, sirds un asinsvadu saslimšanas, paaugstināts asinsspiediens jeb hipertensija, dislipidēmija, hipovitaminoze, žultsakmeņi vai žults atteces traucējumi, hroniski aizcietējumi, caurejasa, alerģijas un produktu nepanesamības, kā arī citi veselības traucējumi, kur uzturam ir būtiska nozīme. Uz vizīti pie uztura speciālista īpaši gaidītas arī sievietes – grūtniecības laikā, zīdīšanas jeb laktācijas periodā, uzsākot mazuļa pirmo piebarošanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+