Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

Stradiņa slimnīcas jaunbūves apturēšana uzjundījusi daudz neskaidru jautājumu (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valdības vadītāja Laimdota Straujuma pievērsusi pastiprinātu uzmanību P. Stradiņa klīniskajai universitātes slimnīcai, tāpēc vēlējās saņemt vispusīgu informāciju ne vairs no veselības ministra Gunta Belēviča, bet gan pirmavota – slimnīcas valdes priekšsēdētāja Dina Šmita, kuru bija uzaicinājusi ciemos. Šmits kliedēja Ministru prezidentes bažas par ārstniecības iestādes maksātnespējas draudiem – tādu neesot, kā arī izklāstīja situāciju, kas skar jauno ēku būvniecību, kas jāpabeidz līdz 2019. gadam.

No premjerministres preses sekretāres Aivas Rozenbergas uzzināju, ka Straujuma nolēmusi regulāri sekot līdzi būvniecībai tēmai, pieprasot no veselības ministra Gunta Belēviča ziņojumus par šo jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. šo būvkompāniju vajadzēja slēgt jau pēc maximas.Kas tā par daudzpakāpju sistēmu,apakš,apakš,apakš uzņēmēji? kā var vinnēt konkursu kompānija uz papīra,kurai nav pat celtņa un nevar uzbūvēt pat šķūni.Kā valsts pieļauj šādas mahinācijas? Vai tiešām ministriem nav nekādas teikšanas? ja ir tādi likumi,tos var mainīt kā teica mūsu slavenais deputāts.
    Kad tas viss beigsies? Kāpēc neliešiem tic,vai viņiem ir lakstīgalas mēlītes?

    • Paprasiet Dombrovskim.Tam kurš tagad gudri runā Briselē…Un tā ir liela nauda. Un liela nauda arī sievas biznesā.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+