×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. marts, 2015
Drukāt

Stradiņa slimnīcas jaunbūves apturēšana uzjundījusi daudz neskaidru jautājumu (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valdības vadītāja Laimdota Straujuma pievērsusi pastiprinātu uzmanību P. Stradiņa klīniskajai universitātes slimnīcai, tāpēc vēlējās saņemt vispusīgu informāciju ne vairs no veselības ministra Gunta Belēviča, bet gan pirmavota – slimnīcas valdes priekšsēdētāja Dina Šmita, kuru bija uzaicinājusi ciemos. Šmits kliedēja Ministru prezidentes bažas par ārstniecības iestādes maksātnespējas draudiem – tādu neesot, kā arī izklāstīja situāciju, kas skar jauno ēku būvniecību, kas jāpabeidz līdz 2019. gadam.

No premjerministres preses sekretāres Aivas Rozenbergas uzzināju, ka Straujuma nolēmusi regulāri sekot līdzi būvniecībai tēmai, pieprasot no veselības ministra Gunta Belēviča ziņojumus par šo jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. šo būvkompāniju vajadzēja slēgt jau pēc maximas.Kas tā par daudzpakāpju sistēmu,apakš,apakš,apakš uzņēmēji? kā var vinnēt konkursu kompānija uz papīra,kurai nav pat celtņa un nevar uzbūvēt pat šķūni.Kā valsts pieļauj šādas mahinācijas? Vai tiešām ministriem nav nekādas teikšanas? ja ir tādi likumi,tos var mainīt kā teica mūsu slavenais deputāts.
    Kad tas viss beigsies? Kāpēc neliešiem tic,vai viņiem ir lakstīgalas mēlītes?

    • Paprasiet Dombrovskim.Tam kurš tagad gudri runā Briselē…Un tā ir liela nauda. Un liela nauda arī sievas biznesā.

Draugiem Facebook Twitter Google+