×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2014
Drukāt

Būs 4. Jautrā olimpiāde kopā ar Leļļu teātra aktieriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc divām nedēļām 16. februārī Leļļu teātris aicinās jau uz ceturto Jautro Olimpiādi, liecina informācija teātra mājas lapā.

Pirmais sarīkojums bija liels izaicinājums gan organizatoriem, gan aktieriem. Pa šiem gadiem iegūta vērā ņemama pieredze, draugi, jaunas idejas un, cerams, gan lielu šī pasākuma dalībnieku pulku.

Katru gadu Leļļu teātra Jautrajai Olimpiādei ir savs īpašais patrons jeb goda viesis no bijušo olimpiešu rindām, kurš modina dalībniekos sportisko garu un žūrijas sastāvā izvērtē balvu pretendentus. Ledus trašu supervalsts – tā Latviju dēvē pazīstami ārvalstu sporta komentētāji: tādēļ teātris ar patiesu prieku un lepnumu paziņo, ka šogad par Jautrās Olimpiādes patronesi piekritusi kļūt kamaniņbraucēja Anna Orlova.

Olimpiādes disciplīnas Leļļu teātra aktieru vadībā nodēvētas visnotaļ aizraujoši: “Bokas jaunkundzes ideālās vakariņas” – vērības un veiklības disciplīna vismazākajiem; milzu slaloms “Minhene – Vīne” – maislēkšana ar slaloma elementiem; “Pīlēna Tima slepenā misija” – šķēršļu josla mazo pīlēnu gaumē;”Ņipro kazlēnu lecamtrase” – barjerlēkšana salīgo kājiņu sildīšanai; “Sunča un Kača jautrie iemetieni” – zelta klasika ar bumbiņu trāpīšanu spainī; “Sniega cilvēciņu brīnumdārzs” – teritorija sniega būvdarbiem; “Pinkastes uzrāviens” – virves vilkšana līdz spēku izsīkumam; “Nešpetnā vilka pūtiens” – plaušu treniņš bez atlaidēm; “Ceļš uz Brēmeni” – sniega labirints; “Makša un Morica tālmetieni” – sacensības nedarbos ar šīs jomas čempioniem.

Jautrās Olimpiādes centrālais notikums ir “Fantāzijas parāde” – slīdošās pārvietošanās apļa distance, kas jāpieveic pēc iespējas radoši, ņemot talkā dekorētas ragavas, plēves, otrādi apgāztu galdu, šūpuļzirdziņu, gliemezi, spokus, raganiņas, hokeja tiesnesi un daudz ko citu. Pasākuma rīkotāji sola balvas nominācijās Krāšņākais tērps, Oriģinālākais transportlīdzeklis, Kuplākā ģimene un Žūrijas specbalva.

Katru gadu ir īpašas sacensības domātas tikai pieaugušajiem, un tādas būs arī šogad – “Kamaniņrandiņš šļūcpārī”! Galvenā un vienīgā gatavošanās šai distancei ir ierašanās pāri, tādēļ jau laikus brīvdiena jārezervē visai ģimenei. Šo sacensību uzvarētējiem tiek solīts patiešām iekārojams pārsteigums.

Ieeja – pilnīgi bez maksas, ņemot līdzi tikai labu garastāvokli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+