×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. augusts, 2016
Drukāt

Jautrība soctīklos: ēģiptieši cenzē vācu pludmales volejbolistes “vaļīgo” tērpu (8)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Sociālajos tērpos jautrību sacēluši Ēģiptes plašsaziņas līdzekļi, fotogrāfijās notušējot vācu pludmales volejbolisti kā pārāk lielu vaļību publiskai atrādīšanai.

Savukārt ēģiptiešu sportistes Nada Mevada un Doa Elgobašī startējušas hidžābā, gardpiedurkņu kreklos un piegulošās treniņbiksēs, tādējādi publisku sašutumu dzimtenē neizraisot.

Kopš pludmales volejbols kļuva par olimpisko sporta veidu 1996. gadā, dāmas tajā piedalās arvien miniatūrākās biksītēs un topiņos, izraisot spekulācijas par seksismu un nepieņemamu sievietes ķermeņa izrādīšanu.

Lai gan daudzas volejbolistes atzīst, ka bikini šajā sporta veidā patiesi ir pati praktiskākā izvēle, šim viedoklim piekrīt ne visi. Londonas spēlēs 2012. gadā pilsētas mērs Boriss Džonsons izteicās par “puskailām sievietēm, kas spīd kā mikli roņi”, kas esot viens no spēļu galvenajiem piesaistes objektiem. Arī daži sportisti iebilst pret tīksmināšanos ap meiteņu gludajām pēcpusēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Tas taču ir Pludmales sporta veids. Tās arābu aitas hidžābos sauļojas?

  2. Nezinājāt, ka arābiem sekss tikai tumsā? Tas pārējais arī baltiem diegiem šūts – alkahols grēks, nikotīns un narkotikas OK. Lai pamēģina peldēt hidžābos..

  3. Nezinu kā citiem, bet man personīgi labāk patīk ja sportistes spēlē 7coll šortos un kreklā, nevis bikini… Arābu cenzējiens, protams, ir bik pa šerpu, bet nu katram savs.

  4. Apsmējos par “miklajiem roņiem” un “tīksmināšanos par gludajām pēcpusēm”.

  5. varbūt tanī ģiptē dāmas nemīl mazgāties ?

  6. Kura uzvarēja?

  7. Sievietēm nav jābūt nedz mūmijām, nedz cūkām.

Draugiem Facebook Twitter Google+