×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. septembris, 2013
Drukāt

Jēkabpilī aizdomās par slepkavību un līķa sadalīšanu aiztur agrāk tiesātu vīrieti

Foto: ©Zbyszek Nowak - Fotolia.comFoto: ©Zbyszek Nowak - Fotolia.com

Aizdomās par slepkavību Jēkabpilī policisti, piesaistot kinologus, aizturējuši 1985.gadā dzimušu Jēkabpils iedzīvotāju, kurš iepriekš septiņas reizes tiesāts par zādzībām un laupīšanām un šā gada jūlijā atbrīvots no ieslodzījuma, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldē.

 

Noslepkavotā vīrieša līķa ķermeņa daļas vakar atrastas vienā no daudzdzīvokļu ēkas dzīvokļiem Slimnīcas ielā. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki iespējamo vainīgo aizturējuši Jēkabpils pilsētā tās pašas dienas vakarā. Viņš atzinies slepkavības izdarīšanā un līķa sadalīšanā vairākās daļās.

No aizturētā liecībām izriet, ka viņam ar bojā gājušo izveidojies sadzīviska rakstura strīds, kura laikā viņš izdarījis slepkavību. Nolūkā slēpt nozieguma pēdas, līķis sadalīts vairākās daļās un iznests no dzīvokļa, kurā noziedznieks dzīvojis. Viņš līķa ķermeņa daļas netālu no savas dzīvesvietas iesviedis neapsaimniekotas teritorijas kanalizācijas akā.

Nozīmētas ekspertīzes, un mirušā identitāte tiek skaidrota.

Policija uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja pēc tās līķis apgānīts Par šādu pārkāpumu draud mūža ieslodzījums vai arī brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija izmeklēšanas laikā pārbaudīs, vai persona saistīta ar citiem noziegumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+