×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
7. augusts, 2015
Drukāt

Jēkabpilī atklās soliņu, godinot sadraudzības pilsētu Polijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros sestdien, 8. augustā, plkst. 13 uz Daugavas aizsargdambja svinīgi tiks atklāts īpaša dizaina soliņš Jēkabpils sadraudzības pilsētai Sokolov Podļaski (Polija), LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Tas ir jau otrais soliņš, kas veltīts vienai no kādai no Jēkabpils sadraudzības pilsētām, un tā dizains veidots līdzīgs pagājušā gadā uzstādītajam Melles (Vācija) soliņam, pastāstīja Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Afanasjevaa. Uz soliņa atzveltnes ir iegravēts vārds “draudzība” – latviešu un poļu valodās. Uzstādot soliņu, izveidota bruģēta platforma soliņa novietošanai, kā arī izvietoti cinkoti metāla konstrukcijas stabi ar Sokolov Podļaski fotogrāfiju apdruku.

Turpinot gājēju promenādes attīstību gar Daugavas krastu, Jēkabpils pilsētas pašvaldība ar biedrības “Daugavas Savienība” atbalstu, ir ieplānojusi ik gadu uzstādīt īpaša dizaina soliņus katrai no septiņām Jēkabpils pilsētas sadraudzības pašvaldībām ārvalstīs – Rokiškiem Lietuvā, Sokolov Podļaski un Červionka Leščina Polijā, Lidai Baltkrievijā, Surahani Azerbaidžānā, Mārdu Igaunijā un Mellei Vācijā. Šie soliņi ne tikai sniegs informāciju par Jēkabpils sadraudzības pilsētām, bet arī palielinās Daugavas aizsargdambja funkcionalitāti un pievilcību, stāsta Afanasjeva.

Atklāšanā piedalīsies Jēkabpils pilsētas pašvaldības vadība, Sokolov Podļaski pašvaldības vadība, Jēkabpils poļu biedrības “Rodacy” pārstāvji, kā arī viesi no citām Jēkabpils sadraudzības pilsētām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+