×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. februāris, 2015
Drukāt

Jēkabpilī auto ietriecas degvielas uzpildes stacijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šorīt Jēkabpilī vieglā automašīna ietriekusies degvielas uzpildes stacijā, izraisot dīzeļdegvielas noplūdi, bet draudi apkārtējai videi jau novērsti.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), negadījums noticis ap plkst.4.30 Jēkabpilī, Jāņa Akuratera ielā. Automašīnai ietriecoties degvielas uzpildes aparātā, no tā noplūduši apmēram 40 litri dīzeļdegvielas.

Notikuma vietā ieradušies ugunsdzēsēji, kuri atvienojuši avarējušā transportlīdzekļa akumulatoru, ierobežojuši degvielas noplūšanu, bet jau izlijušo degvielu noklājuši ar speciālajām putām. Pēc tam uzpildes stacijā ieradušies arī tās darbinieki.

Degviela vides piesārņojumu nav radījusi, un arī ugunsdrošības draudi ir novērsti.

Uzņēmumā “Virši-A” informēja, ka negadījums noticis šīs kompānijas tīkla degvielas uzpildes stacijā. Autovadītājs esot ietriecies degvielas uzpildes iekārtā. Notikuma vietā nekavējoties ieradušies visi atbildīgie dienesti, un noplūdusī degviela esot savākta. Kaitējums ne cilvēkiem, ne apkārtējai videi neesot nodarīts.

Uzņēmums sadarbojas ar policiju un VUGD, lai sniegtu visu informāciju par negadījuma apstākļiem. Šobrīd īslaicīgi nestrādājot bojātā degvielas uzpildes iekārta. Tāpat uzņēmums aprēķina tam radītos zaudējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāda problēma, mans dēliņš aizbraucis, atstājot šļūteni bākā! Norāvis to nost. Gadās jau visādi, nekāds dzērājs nav un paviršs arī nē. Apdrošināšana kompensējusi zaudējumus ar visām sekām kas nāk klāt.

Draugiem Facebook Twitter Google+